Prijava

Реално, све су ти за минус. А откуд толико плусева морало би да се испита.

nije ovde kenjanje o kvalitetu,vec o tome da svako misli da su njegova pisanija bogom dana.kredibltet koji se dobija na halabuku.onda jos ima i rektumskih radova kako bi se doslo do nekog cilja.

Nek se ispita svaki plus koji sam dobio nisam dodelio sa svojih duplih. (koje sad vise nemam) A ja mislim da je hitnije da se ispita otkud sticenicima nervnih bolnica pristup internetu.

зашто имаш србски грб монтиран на аустријској застави?

Сад се поставља питање зашто Планинаро није изнео своје ставове са оригиналног налога? Да ли је заборавио шифру? Да није можда зато што је пичкица?

koja je svrha nekog sankcionisanja kada svi imaju po 45 naloga.jel komuniciraju sa samim sobom?ono kao,posalje im onu privatnu poruku..."kakva si faca,stalno pratim tvoja kenjanja". "heheh,hvala,ni ti nisi los ;)"

Ovaj sajt ima brat bratu 50 članova..

Не смарајте и пустите да сајт одумре на миру већ једном. Исто радите ко они петаши с китовима кад се ови насуку на неку обалу.
:саундтрак-мегађед,цела јутанезија:

едит: лепше звучи НАСУЧУ, лол.

sad cu da procitam 10 najnovijih strana sa defkama

Što niko ne priča o pokušaju đetićke strvine da usere i ono malo definicija što se pojavi na naslovnoj? Smarko sram te bilo, znam da ti lord pani trpa evre u bulju kako bi ljudi pričali o njemu.

I naravno, pišaj po kajzenu dok su mu noge u blatu. Ko ga jebe i onako je šupak.
Btw, Agilni, ima neki lik, pravi reakcije, nisu neki kvalitet al mu je nik Džoni. Ako moš da mu odabereš neki sadržaj, sutra mu nova godina :(

Udostojite se. Ondulatori, na čelu sa Brusom, su izmislili komentatorsku sektu.
Za vas je i onaj kurdistanski bauštelac na privremenom radu u luksenburgu čovjek od riječi.

ja sam rasan
Ajde sad pucajte mi jos malo minuse aktivirajte sve duple pa krenite kacite svuda moje definicije i govorite da su govno a da su vase dobre.

Ne sugerišeš valjda da postoji još neka skupina autora na sajtu koja ima sve odlike sekte, a da to nije komentatorska (koja, ubr mesecima ne postoji, ako je ikada i postojala)?!?

Inače, apsolutno sam za to da se uvedu vinesi™.

I da, Strajizme, prođe li dan da me negde ne pomeneš? Ili hoćeš za još odabranih na originalnom da me izmoliš?

Ako se ikada uvedu vinesi mora da se na svecanom otvaranju pomene da sam se ja toga setio :)

Да се провери откуд оволики гласови на ове две дефиниције, с обзиром да нису одабиране нити су тад постојале популарне.

MOD EDIT: Linkovi obrisani.

neka se proveri jer ja nisam dao niti jedan jedini plus sa svoga duplog niti sam se reklamirao po fejsu kao sto to neki rade i treba da se uvede IQ test jer je ocigledno potreban za neke autore

Знамо да имаш фазон 50 налога, немој да сереш.

Објасни одакле оволике оцене на овим говнима.

Imam samo 4 naloga a te naloge nisam koristio od vremena kad sam bio joke oke.