Prijava

pristevac,sve sam dobro rekao...ako su mi sranje defke,barem ih nikome ne nabijam na nos niti trazim od ikoga da mu se svide niti zatrpavam s nima...onome kome se svidjaju,iskren je u tome i to je ono sto je bitno,niko ne mora da me laze ko sto takvi kao ti zahtevaju od ostalih

eternal,nisam spemer,nego govorim vama pacenicima upravo ono sto jeste...idi placi mami kad ti neko negativno komentira defku

Da se uvede da mozes da vidiis koji su ti ljudi lajkovali defku na fejsu.

a stoi se tice predloga,predlazem ljudima da jos manje citaju defke...

nije olanik spemer, on stvarno misli da je pozvan da govori o kvalitetu. imamo moderatore da brinu o kvalitetu, ne otimajte im lebac. i prestanite da govorite o kvalitetu.

Nema više materijala za definicije. Presušilo.
Sad se samo definišu isti pojmovi na malo drugačiji način.

i prestanite da govorite o kvalitetu.

pa vidim da ti je to bolna tema,kao i pristevcu...jbg to je ono sto se trazi na vukajliji...ako pises,pisi kvalitetno,tj barem se potrudi...ako nije,nema veze,iskuliras,ne teras nikoga da cita niti da ti daje plus ako ne smatra da zasluzuje...
over end aut,dovoljno sam vam kobjasnio...

Ма јок, боље пиши срања и варај да изађу на насловну.

Стварно јеботе, који курац са оценама дефиниција овог расног?

Ja zaista ne znam kako definicije ulaze u popularne kad je bukvalno nemoguće skupiti 20 ocjena a kamoli 20 pluseva. Fazon skor 15:2

imamo moderatore da brinu o kvalitetu

И њих боли курац за то, не знам ко уопште од њих чита. Можда само Брус, Циклон и Агилни, али Брус је реко да брише само оне које су у минусу тако да не видим колико се ту води рачуна о квалитету. Имамо на насловној говнурде са 200 у плусу.

Petar Pan Pezo$
daj bre, dobro je reko ollanik, koga vise boli kurac da vas cita kad smarate jako, samo trazite neke ciganske nacine da se lajkujete medjusobno i jos vam to nije dosta nego ocete da vam 100o i vise ljudi cita ta sranja....a defke su 90% slucajeva no koment...znaci jedini nacin da se poveca kvalitet je da pojedine lobanje shvate da nisu kapacitet i prestanu da pune kantu svojim djubretom, onda ce neko mozda i poceti da cita.
Boli me kurac da gubim sat i po vremena da nadjem dve dobre od 150 komada...jako ste mi bitni u zivotu, a verujem i ostalima, pa da se tolko zrtvujemo za vase usrane defke

Лепо рече.

Укинути популарне, чешће одабирајте дефке и то је то

@olanik
ono što je kvalitetno tebi ne mora biti kvalitetno meni. važi i obrnuto. izrazi svoj stav u komentaru, ako moraš, ali nemoj da besomučno spemuješ svojim stavom i naturaš ga drugima (kao kad jeahova linkuje svojim svjedocima ono što mu se ne sviđa po četu i forumu). kvalitet je individualna stvar i svako definicije doživljava na svoj način. ne možeš očekivati da se dvojici ljudi koji su različita godišta i sa različitim sferama interesovanja svide iste stvari. popričaj sa kolegama o nekoj definiciji koja ti se sviđa i to će joj biti najbolja preporuka, nema potrebe da se ponovo otvaraju teme za predloge i slične stvari. ali naglašavam, moderatori postoje da ocjenjuju i vrednuju kvalitet. kako rade, to je druga priča. lično sam zadovoljan a svako nezadovoljstvo iskažem.

Ај сад то напиши и са оригинала да видимо ко је толика пичкица.

Pa zna se ciji je dupli seminola.
Imas pvt.

Не знам ја, реците ми.

imamo moderatore da brinu o kvalitetu

znaci sad su moderatori jedini koji ocenjuju, sranje :?

Умодујте Јебача

Попушите Нејебачу курац.

Ajde sad pucajte mi jos malo minuse aktivirajte sve duple pa krenite kacite svuda moje definicije i govorite da su govno a da su vase dobre. Aktivirajte se malo bolje pozivajte preko fejsa, pravite nove naloge.
A da sam ja okacio neciju definiciju i srao o njoj dobio bi ban.