Prijava

hahahahaha jebem ti sunce kako brzo naložh ljude

opušteno, zajebavam se

Па нисмо теби одговарали АСИ СЕ ИСПАЛИО лололол

jesi jesi meni si ratatatatatatata

Sad bih nešto reko, al ode tema u još veću krv.

кекеке макаронац

Sad bih nešto reko, al ode tema u još veću krv.

"Ћујте српски добровољци, бандо ћееетниицииии!?" Ел то? хњо хњо хњо хњо

Ја одустајем, тео сам да бацим жишку, али ће се на крају доћи до бурека и јебеш све онда, докурчило ми стварно.

Ko je ubio Arkana?

Да ли је Мартинке измислио Лео?

Jel zante da je Arkan ubio nevidljivi avion tenkom?

Vidim da yeahbac sere nesto o nama Srbima iz RS. Nemoj da seres da smo trebali vojsku slati jer nam MAJKA SRBIJA nije NISTA pomogla u ratu. Nego smo i zauzeta mjesta predavali balijama zbog Milosevica.

Не знам, мешчини да су неки чланови моје уже и шире породице ишли убосну због вас међеда тако да не верујем да вам Србија није баш ништа помогла. Ово може још доста људи одавде да каже.

Pa ljudi jesu al drzava nije.

Па држава нам је последњи пут била српска негде почетком 20. века, тако да не можеш да кривиш државу или народ због државе. Гледајући објективно, урадили су добар посао, тачно оно што су хтели.

kizo
Jel zante da je Arkan ubio nevidljivi avion tenkom?

Није! То је био Синиша Михајловић кад је лоше извео слободан ударац на једном тренингу. Лопта је отишла мало више изнад гола и... Није 'тео јбг.

Pa nas u RS mogu muslimani da prcaju jer nemamo podrsku Srbije.

Tako ste i našu RSK prodali, za šaku pirinča i džak brašna od 15 kila, i već 20 godina kukate o izbjeglicama iz RSK i pljujete po tom jadnom narodu koji je izvrgnut ruglu ni kriv ni dužan, sve im spaljeno, došli su sa dvije deke i traktorom da budu maltretirani jer ih je vaš Milošević izdao, majku mu mrtvu jebem.

A vama ostalima samo želim da vas kolju mudžahedini iz Sandžaka sve redom, pa onda kukajte na nas sa ove strane Drine.