Prijava

Mada ja mislim da je dobar on. Volio bih da sa njim jebem moldavke i šibam ih mačetama po torakalnim pršljenovima dok razgovaramo o uticaju religije na razvoj rata u bivšoj Jugoslaviji.

Znači ako te lik spusti do te mere i ne možeš da se iščupaš ti udri i napravi šizenje o njemu...

Sledeće Granjkino pitanje upućeno meni će biti "A kako me je on to spustio?"

Mislim da vlasinar ima dlake samo oko bradavica a da je granjka baš maljav po čmaru.

Znači, питање за Радијацију: Зар не мислиш да је шизење направљено у част повратка Власуљара из установе, а не реакција на спуштање? Наравно да не мислиш. То је процес теби недокучив.

Lisice, lisice, ti maleni zecu... Ko je pojeo kupus? O! O! Krtica!

Jesi lijepo večerao, Granjčilo? Ono što ti voliš... znaš već...

Lisice, lisice, ti maleni zecu... Ko je pojeo kupus? O! O! Krtica!

ШКК ХАХАХАХА

Granjka, voliš li da napraviš most pa da mlatiš kurcom lijevo desno dok je dignut pa da osjećaš kako će ti se slomiti?
Strajkuješ me kao takva osoba.

Vlasinar mi je više tip koji voli laktom da nasapunja kurac dok se tušira.

Hvala ti majko što si me rodila,
Što si sa tatom ljubav vodila.

Branislava je dobar čoek

Jebemu oca tek sad sam provalio da nije Vlasinarb90 nego Valsinarb90.

granjka,jebace te valsinarb

Ja mogu samo da primetim kako Valsinarb ovde nije zaboravljen ni posle godinu i po dana bana. On je postao sastavni deo sajta, ugradio se kao u Skadar na Bojani.Da banuju Granjku,ne znam posle koliko bi ga zaboravili, da li bi ga pominjali? Mislim da ne. Ne može Granjka protiv Baneta. Granjka, nemoj protiv Baneta, svi će se na tebe okomiti. A i ne možeš mu parirati, to je sigurno. I još si toliko bezobrazan da za veterana na sajtu otvaraš šizenje, za njega čije cipele nisi dostojan da očistiš, eeeeeeeeejjjjj! Ccccc....

Je l' ovo treba da bude smešna tema? Otvaraču iste, samoubij se.

Granjka je brkati govnar i ne zasluzuje pristup ovom sajtu.