Prijava

vrhunski kivi objasnio
da je malo veci bilo bi bolje
meni su velike ptice nekako smesnije za sutiranje od manjih

Ја бих шутирао пеликане

orao brate!
ali sakati i poludrogirani!

Brate ja bi šutnuo lešinara u vratinu

Ma zajebi sve kokosi su najake sa svojim kokoska turbom jos kad je nogiras...

ahahahhaha e
a one prepelice isto hahahahha

s prepelicama moš da igrap fudbal il bar kockice

sutnes je u gol,pa se zapetlja za mrezu onako i koprca se i vristi hahaha...i onda je sutiras dok je u mrezi

Labuda. Zato sto je nekako nezan i umiljat.
Inace jedan drugar koji je inace uzasno miran i povucen, al ostavila ga bila devojka i on se skenjao, pio jedno vreme stalno, i ja ga vidim u dunavskom kako pije vinjak, a skupili se ljudi oko labudova onih u parku, deru se, kazu neko je ubio labuda....ja mu pridjem pitam ga brate sto si ubio labuda, a on mrtav ladan kaze ''Ma kokoska ko kokoska''

guske jer su drčne ptice

za shutiranje najbolja je morka

al posle patke, patka izgleda nekako kurvanjski pa se uživiš tok je vijaš shutirajuci je.

Vrane
toliko su se udomaćile da bez imalo stida i srama usred Pančevačke pijace otimaju ljudima hranu iz usta, pa ne može to tako.

ahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

kolibr majku mu jebem

golubovi... samo zbog toga što kacam bio mali na trgu tedo da šutnem jednoga i promašim i zanese me i padnem na ledja
tog dana sam se zakleo da mrzim golubove...i grašak. ne znam zašto grašak ali grašak
mogo bi i grašak da se šutira, onako okrugao
i mrkve , šargarepe su ok ali i mrkve
mogli bi i zečevi da se pucaju penali sa njima, jer jedu mrkve i imaju retardirane ćube od repa. to nije rep, rep je ono dugačko kao kenguri što imaju ovo njihovo je govno u vunenom obliku
mogla bi i govna da se pucaju mada bi bilo jebeno za golmane

hahahahahaa ostao hendikepiran zbog goluba hahahahhhaha

Jednom sam smečovao nisko-letećeg goluba.