Prijava

treba baču da nađemo ribu

Sub focus, al si faca! Pridružuješ se onako pacerski s leđa da udaraš...mrš

Sub Focus
treba baču da nađemo ribu

Sub, jel znas jos neki dobar vic lololo

бури

ŠALABAJZER OBJASNIO, VIDI SE DA JE KRAJIŠNIK. Nađite mu i neku Srbijanku, pa da se svi smirimo!!!!!!!!!!!!

а фазон, бури је шалабајзеру кум лолололо

Брус, побануј на све и нек се терамо сви у курац.. Реално, свако сваком овде ради иза леђа, само ја немам одабрану реакцију још увек.. :(

ЕДИТ:
Ни риба ме неће, питајте Пезоса :(

Eh da, malo sam i postiđen zbog zaborava. Srećan dolazak s Banije!

nisam ništa manji pacer no ovi sa "suprotstavljene strane", tu mislim na ove dušebrižnike što traže ban za nas nazovi navijače i jedu govna po forumu o sportskim temama.

само ја немам одабрану реакцију још увек

Brus, odaberi jamajci reakciju
i banuj nas sve

kacmo govna!

Ova tema je toliko lelemudanje da je ovde bezveze i odabranu traziti...

Brus, odaberi jamajci reakciju

немој сад, из ината!

Али најјачи су ми ови што су се окомили, њих пешес одједном, сад кад су јаки у гомили и добацују неке форице карактеристичне за њихов узраст, кад почну да расту длачице на интимним регијама и машта се о набијању бакље у уста пандуру.

nisam procito nijedan post na ovoj temi

Јеби их Пезони... Ајмо на пецање, кхм, знаш чега

Bace ti si iz nekog razloga nezadovoljan svojim zivotom pa se izdrkavas po svemu i svima. Uzmi neki lekic.

И жао ми је времена које сам потрошио овде тражећи било какву разоноду да бих на крају дошао у ситуацију да скидам буљуке нубара са себе као црве.

Samo se ti pravi tako mangup, pa kad krenemo da te polivamo po ceo dan na svakom delu ovog sajta neces se ni logovati vise, a zasluzio si dobro polivanje odavno.

Али најјачи су ми ови што су се окомили, њих пешес одједном, сад кад су јаки у гомили и добацују неке форице карактеристичне за њихов узраст, кад почну да расту длачице на интимним регијама и машта се о набијању бакље у уста пандуру.

...koji kurac?

pazi ti tu konstrukciju, "jaki u gomili", i to preko interneta, šta kao prebiće me neko ako ga isprozivam na forumu?

nisam procito nijedan post na ovoj temi

Ni ja. Je l' može neko ukratko da prepriča, sadržaj, glavni likovi, poruka dela? :D

Kao mi tebe napadamo bez razloga ej pa ti si u svakom vredjanju prvi.

nisam procito nijedan post na ovoj temi

Ja jesam, ne znam što ne zaključavaju, ne moraju se mirit al se ne moraju ni svađat. Ajte u kafanu pa tamo vičite. :)