Prijava

ti si rasna crnokosa plivačica kristina
otplivaj odavde!

al mod nećeš biti lolata

Усро сам се много, Џони. Ево дрхтим јер ћете ти и Расни да ме задиркујете.

Али најјачи су ми ови што су се окомили, њих пешес одједном

Pa to si ti sa tvojim pulenima doktorirao. Neću se uplitati više u raspravu, jer mislim da imaš dovoljno oponenata, al da si usro stvar, usro si...

Brate uzmi neke antidepresive i smiri se. Mnogo mracis brate.

Je l' može neko ukratko da prepriča, sadržaj, glavni likovi, poruka dela?

Pa Lukse ovo ti je otpilike kao radnja u ruskim klasicima

boli me kad gledam kako se srbija ovako cijepa na djelove.

Mislim da su se psovale majke, ali nisam siguran. Cak su se i sestre uzimale usta, neki kazu.

al da si usro stvar, usro si

Звижди ми јаје, није се мени овде раскинуло кумство ни са ким јер сам се свађао, нити ми је било ко од вас који се кољете са мном преко тастатуре пријатељ. За мене сте слова на интернету, испљујемо се и настављам даље. За виртуелне опоненте ме заболе.

nisam ništa manji pacer no ovi sa "suprotstavljene strane", tu mislim na ove dušebrižnike što traže ban za nas nazovi navijače i jedu govna po forumu o sportskim temama.

Malo sam prostudirao situaciju. Nisam ni znao su ljudi banovani. Elem, nije ovde u pitanju jebač ni džoni, ni pseto, ni rasni, ni bilo ko drugi od običnih autora. Radi se načinu moderisanja i pokušavanja držanja reda i atmosfere na sajtu. Te dve kategorije su počesto jedna s drugom u koliziji ovde. Ljudi različito razmišljaju i trebaju da se raspravljaju, i to je ok. Veći je problem što moderator banuje, pa onda kao odbanuje, pa banuje...Ko da daš policajcu metak pa opali u tebe, pa lekar izvadi metak, kao nisi kriv, pa on opet puca i tako u nedogled. Ovde je ostala nejasna situacija, šta se sme, šta se ne sme, jer, ako su oni banovani i vraćeni zbog uočene greške, onda jebač treba da snosi odgovornost zbog lažne prijave i moderator koji je egzekuciju izvršio. Ako su, ipak, prijavljeni prekršili neka pravila, nije valjda da se ovde odbanjava samo zato što se neko zove džoni kurajber. Potrebna su malo jasnija pravila, a ako treba i neka tema kao prvo upozorenje pred ban, naravno da je mogu otključati moderatori.

I ovo sto ti je nesss sada rekao je istina. Ti si magistar toga. Na toliko ljudi si huskao druge da vise ne moze ni da se nabroji. I nece biti zadirkivanje, nego nadojavanje kurcem jer si onim pickastim postom to zasluzio, a ne moram toliko ni ja, nego masa ljudi koje si mracio ovuda, da bi na kraju nasao ovuda da glumis neku zrtvu, nazivas nas sabanima i trazis bsnove. Smesno.

Lukѕ
Ni ja. Je l' može neko ukratko da prepriča, sadržaj, glavni likovi, poruka dela? :D

E ovi što su odbanovani bili su banovani na 180 dana. A Bač valjda reko da ih treba još više banovati. Pa su ovi umesto 180 dana odležali 3 sata i neko ih vratio. Pa onda neko printovo to šro je Bač reko da ih treba banovati na više i sad su otvorili temu da ga isprozivaju. I to tako traje 6 stranica već, a verovatno će trajati još 12-13 dok se ne smori onaj ko ih je banovo na prvom mestu pa odbanovo i stvorio tako dobru pizdariju i papazjaniju da se na kraju ne zna ko koga jebe i zašto.

kakav je ovo blam od teme koj kurac?

Kad debil ode u cekaonicu da bi napisao: vi ste picke.

Malo sam prostudirao situaciju. Nisam ni znao su ljudi banovani. Elem, nije ovde u pitanju jebač ni džoni, ni pseto, ni rasni, ni bilo ko drugi od običnih autora. Radi se načinu moderisanja i pokušavanja držanja reda i atmosfere na sajtu.

moderatori su izgubili bilo kakav kredibilitet kad je kelt počeo da jede kurac po onim temama, da nas šatro troluje i da menja imena temama. zašto bi bilo ko poštovao bilo kakva pravila po forumu ako ih sam moderator izvrgava ruglu?

Džoni bio kratko treći pa utripovao da je Delevra.

Blam od teme je Australian open 2014.

banovali su ih u radijanima izgleda