Prijava

Drago mi je što si shvatio poentu. Ipak, kredibilitet moderatora se meri njegovim "argumentom" koji na ovom sajtu podugačak.

хахаа колфилде

To je celtovo zajebavanje sa nama navijacima koje ce mu se izgleda obiti o glavu.

И још једна ствар, онај принт није ни са пвт-а ни са теме за пријаве, нити је пријава уопште него је са теме вратите псета или тако нешто нити је усмерено на било кога појединачно, него је изражено моје незадовољство двоструким аршинима на сајту. Е сад што су ме појединци кренули да ране говнима, морао сам да одговорим. Нумем да ћутим јебига.

Treba da se izda kaizenov zakonik. Da se zna sta se sme a sta ne sme i na kojim temama.

KAZES NIJE BILO NI NA KOGA POJEDINACNO A PAR STRANA PRE SI NAPISAO DA JE UPERENO PROTIV MENE!!!!!

Kelt se sprdao i nije u tome stvar uopste. Rekoh svoje i necu da polemisem vise. Ispao si pickica Delevra, neces moderisati jer to bi bila smrt ovoga sajta, a bilo kakav uticaj da si imao na sajtu je mrtav od danas jer si zajebao mnogo sa onim pederskim postim. To je sve od mene.

E ovi što su odbanovani bili su banovani na 180 dana. A Bač valjda reko da ih treba još više banovati.

Пише у том принту са прве стране да је много пола године.

kako se dobija taj uticaj na sajtu?

ko je pobedio?

dzoni i sledbenici ili jebac?

mislim na ovo

a bilo kakav uticaj da si imao na sajtu je mrtav od danas jer si zajebao mnogo sa onim pederskim postim.

E pa izvinjavam se onda. Nisam lepo pročito.

Ako baca moderisu ja cu sam povuci 15 naloga!

Drago mi je što si shvatio poentu. Ipak, kredibilitet moderatora se meri njegovim "argumentom" koji na ovom sajtu podugačak.

shvatio sam poentu, ali se ne smatram pozvanim da pričam o davanju/skidanju banova ili huškanju moderatora na autore, kad zapravo nisam ni sam bio banovan. čak sam bio odsutan danas kad se sve to desilo, nisam ispratio ništa.

zato se i hvatam za tu priču o "uvođenju reda na forumu"

И заболе ме за утицај јер га никад нисам ни имао овде. И јебало вас модерисање, о томе ни ја нисам никад озбиљно размишљао. А и срање је, шта год бих урадио неко други би ударио контру. И шта је ту тако специјално, у том модовању?

mislim da sledbenici donose odlucujucu prevagu. stay tuned

Kako lazes pa to je strasno!

Мош мислити, утицај на нету. Нема леба отога.

SLEDBENICI DO POBIJEDE