Vukajlijaški rulet - OBAVEZNO PROČITATI NOVA PRAVILA

  1. Što se ne uredate lijepo, ili zašto modovi to ne uredaju? Ne znam za šta da glasam, a neću đuture.

  2. i oce neko biti banovan?

  3. Чини ми се да несс има већ три гласа за бан.

  4. i oce neko biti banovan?

    Banovana su vec trojica ako se ne varam.

  5. onda i ima neku svrhu,nije samo puko licno promovisanje i uvlacenja u prkna.

    dobra!

  6. E jebiga, ajmo sad svi postaviti definiciju. PA SAČEKAJTE JEBENO DA SE IZGLASA PA ONDA POSTAVLJAJTE!

  7. Ova tema iako je odlična treba da bude zaključana zato što će uvek biti ljudi koji će da glasaju po tome da li nekoga gotive ili ne.

  8. Rekoh ja, mislim da bi ovako mogli da je preuredimo

    Moglo bi npr. da se tema otključava 2-3 puta sedmično, recimo u subotu ili nedelju i da prima 10-ak učesnika i onda jedino oni imaju pravo glasa i svako po jednu def./pos./reakciju da ponudi pa se igra između njih, tako nekako.

    Npr. 10 ih učestvuje i onda jedan postuje svoj prijedlog
    i onda ovih 9 ocjenjuje
    5 negativnih ide ban
    5,6 ili 7 pozitivnih odabrana(to vi odlučite)

    Ovako, nezgodno za pratiti

  9. Postavi ti Kurajberčino, pa se Ela neće osjećati zapostavljenom barem 3 dana.

  10. Па до сад су се гурали у популарне, сад су се одали овде и нагрнули..али Курц, коловођа ће добити бан, ако је правде. :)

  11. Postavi ti Kurajberčino, pa se Ela neće osjećati zapostavljenom barem 3 dana.

    Ne brini, ja stižem sve. Mogu čak u isto vreme da pišem defku i deljem :)

  12. Ova tema iako je odlična treba da bude zaključana zato što će uvek biti ljudi koji će da glasaju po tome da li nekoga gotive ili ne.

    Наравно. Зато ја не качим јер бих добио 7 дана бање.

  13. Нешто и нисам пратио ко је постављао дефиниције, тек сам малопре и открио тему, тема ми се свиђа, ал мого би неки ондулатор да преузме вођење и да ставља предлоге и да се гласа, овако стварно мал непрегледно.

  14. Okači, što si se usro?!

Rekli o sajtu

Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.

Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.