Vukajlijaški rulet - OBAVEZNO PROČITATI NOVA PRAVILA

  1. само да ка'ем да скидам капу човјеку који је отворио тему
    јер тек сад се баш онако лијепо може видјети колико је свима гузица зинула за плусеве
    кјут

  2. Aleks Andros zaradio odabranu, zasluženo.

  3. Dutjas, nisam te banovao, ali sam obrisao post (i sve povezane). Samo ovaj put, dalje stvarno čitajte pravila.

    Radijacija će dobiti odabranu.

  4. Pa čekaj čavez jebiga tek je na 3...koji vam je kurac?

    edit: sada može jer je agilni obrisao ali ti to nisi znao kao i ja.

  5. Čavez se još provukao (jer kao, Dutjasovo je bilo nevažeće), od sada ide banovanje za nepoštovanje pravila, a lock ako ni to ne pomogne.

  6. opet ovde nešto ne štima... za koga glasamo? Čavez ili Dutjas?!!!

  7. jebo lud zbunjenog

  8. Jebiga ljudi rifrešujte pre postovanja...banjavaj agilni, boli te kurac, pravila su jasna.

  9. Ljudi, vako. Ovde sam već dugo vremena, još malo treća godina. Nije mi stalo do pluseva, do ranga, do vukajlijaške popularnosti, ali iskreno, ovaj sajt mi znači mnogo i krivo mi je što mi nikad ništa nije odabrano. Pa majku mu, valjda sam i ja zalušio neki orden ovde. Ne znam ni šta da vam okačim, koju defku. Imam pun kurac nekih sa 50 pluseva i 5-6 minusa, a nešto kontam da na naslovnu slabo idu defke sa vulgarnim rečima pa ću vam predložiti jednu pristojnu. Ako je neko dokon nek prelista moje defke pa u moje ime predloži neku koju on smatra da je kvalitetna, popiću ban i za tudji predlog, nema problema, nije Maestro pička. Evo vam ova:
    http://vukajlija.com/kompleks-desnog-beka/591199

  10. evo opet sam obrisao... kako se baš tempiramo u isto vreme, majku mu

  11. Ajmo sad, ali lagano. Jebote, ima vremena za sve.

  12. ahahahaha... koji je ovo kurac? dajte, ljudi, jebale vas odabrane, smirite se malo, prvo pogledajte dal može da se postuje!

  13. Glasa se za Maestrovu defku (samo molim bez propratnog govora ubuduće, samo link i to je to).

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.