Vukajlijaški rulet - OBAVEZNO PROČITATI NOVA PRAVILA

  1. Imam predlog. Posle svakog postovanja svoje defke da aktivni mod odobri glasanje...dođe i kaže: glasa se za tu i tu i može da se počne.

    Neće biti ovako brzo ali i ne vidim poentu da danas bude određeno 2345678 definicija za odabir ili ban.

    edit: evo ko što je sada agilni uradio.

    MOD EDIT: Sva je prilika da će i biti tako, ali neka još ovako neka ide samo, ali kad uđem ponovo brisaću smeće i banjavati.

  2. Maestro banovan, ali sam ozvezdao definiciju, tako da možda i nije loše prošao.

    EDIT: Nisam napomenuo, ali podrazumeva se - svako editovanje postova se kažnjava.

  3. Može odabir, i ovu sam ozvezdio.

    edit: hvala kurcu da je dućas došo na red, jebava koncepciju lololo

  4. Još jedno novo pravilo (stoji i u prvom postu):

    MOŽETE POSTAVITI JEDAN LINK NA SVAKA TRI DANA

  5. Agilni

    Advokado dobija odabranu. Sacekacemo malo sa tim stikliranjem do sutra. Odoh spavati, pregledacu temu ujutru, u prvom postu ce biti pribelezeno ko je profitirao, a i radi evidencije.

    Khm, khm... Zašto me nema u uvodnom postu?

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.