Prijava

Pišite razloge koje su vam vaši bivši partneri naveli zbog kojih vas ostavljaju, kako su vas oni kojima ste se udvarali odbili, da ne dužim dalje, svako je nekad bio mršnut. Mogu i savjeti kako raskinut s nekim.

Jer sam joj jebo sestru.

ne dize mi se na tebe

nisam dovoljno dobar, ti zasluzujes bolje!!111

Obično su se epilozi mojih veza događali na sudu.
Klasika...

Rekla mi je da sam glup, debeo i ružan i da ne zna zašto je bila sa mnom. Imao sam tipa 17 godina i ništa mi nije bilo jasno, plakao sam danima. Mislio sam da ću biti počastvovan defloracijom a ona meni pedalu. Posle par godina sreo sam je u menzoteci na Karaburmi odvalio sam joj vilicu presnim kurcem i posle joj rekao ko sam. A i dalje sam bio glup, debeo i ružan. Nisu mi jasne devojke na esidu...

Оладила сам се
ја помисли риба умрла, ошо купио венац посло телеграм фамелији тешком муком пустијо две три горке сузе све по пропису, диспоштујем, кад оно ено ње у ушћу шопингује са френдицама, па реко маму ти ја овде горке сузе роним а ти тако

mnogo si dobra
wtf?? treba da kopam oci ili sta?

"Sve je savršeno, ali nekako se ništa novo ne dešava"

Ja to zbog tebe, suvise si dobar za mene.

Inace, mislim da nikada nisam ostavio ribu, uvek sam ostavljen...

"Не могу дизађем изкуће месец дана казнили ме мама и тата."

Rekao mi tata da si pijandura i drogerant i izbacice me iskuce ako te ne ostavim. Mozemo se pojebemo nekad krisom kod lovackog doma.

"Moji rešili da uplaćuju dom na Bežanijskoj kosi, nemamo više vremena za viđanje kao pre." - nisam mogao da verujem, srce mi je slomila :(

''jako si dobar momak, ali ja zaradjujem vise od tebe...jbg''

"Mnogo ti je veliki."

´resio sam da se zenim....´

''ti se jebeš samo u dupe''

Inace, mislim da nikada nisam ostavio ribu, uvek sam ostavljen...

Trpećeš i batine samo da jebeš do zadnjeg trenutka axaxaxaxaxaxa