Prijava

"Ti dečko koji ima mnogo kvaliteta i potencijala, dobar si, školovan i imaš priliku da budeš veliki čovek... čućemo se ovako, možemo i da se viđamo, ali da ne bude više emocija međ' nama"... nisam ništa kapirao... i sad ne kapiram...

ovu mogu da reklamiram, već je imala štiklu :)

http://vukajlija.com/ostacemo-prijatelji/362432

''ne zaradjujes dovoljno, ne mozes da mi pruzis sve sto hocu...znas ja sam za ravnopravnost polova, kako ti mislis da mi budemo ravnopravni ako zaradjujes isto kao i ja ili cak i manje? meni treba muskarac koji je situiran...''

eeehh

"If there was a chance of me fallin' in love with you, I wouldn't be here right now."

- Because?

"Because with you, I can't get involved."

- Because?

"Because you're a cunt."

Iz http://www.imdb.com/title/tt0070379/

"Imas zenu...dve zene...u stvari jednu zenu i jednu bivsu zenu, ne ide."

"Sestra se ljuti na mene sto se vidjamo."

Моја жена је раскинула са мном једно три-четири пута, и увек сама опет долазила да буде са мном, а ја био у фазону ОК... Не капирам... Можда је хтела неког секса са стране, али јој савест није дозвољавала да ме вара у вези О_о

"Ja hocu brak i decu i da za pocetak upoznam decka sa roditeljima da ih skinem a ti imas 17 godina."

Ova bila 78-o, davala mi pare za uzinu kad sam pobegao od kuce i kupovala garderobu. Ona radila uveliko a ja cekao popravni iz matematike.

Да је то било у питању, и да је лепо рекла, направили бисмо нешто заједно, у пизду материну. Па ја сам човек отворених схватања.

Није то то Валдемаре ако је дозвољено.

Ovo Brusovo je "pobedilo", takvi stavovi su mi nerealni i da mogu da postoje o.O

Valdemare i mene je tako prva zena cetiri puta ostavljala i peti put sam joj reko "ne". Al mislim da je mene moja ostavljala jer sam stoka.

"Ti si sa mnom samo zbog seksa."

"Ti mene volis samo kada si pijan."

Цитираћу: "Џукело!" Крај цитата.

"I dalje voziš golfa dvojku"

Valdemare i mene je tako prva zena cetiri puta ostavljala i peti put sam joj reko "ne". Al mislim da je mene moja ostavljala jer sam stoka.

Па и ја сам био стока, али не према њој, него према себи. А шта да радим кад су ми на уму стално лоше девојке, а заљубим се у екстра фине. Бемти живот.

Није то то Валдемаре ако је дозвољено.

Како бре није? Где је ширина видика, где је слобода схватања, где, где, где!!!!!?????

Зна се шта се на славу доводи а шта се сексуално искоришћава. хњо хњо хњо баш сам суров

E, ovo mi je bio najveci SKK: "Ja ne znam o cemu ti razmisljas kada cutis, ti samo nesto smisljas i uvek se nesto nenormalno desava." Tako nekako, nisam bas citirao...

''ja sam za ravnopravnost polova, ti zaradjujes manje od mene, mi onda nismo ravnopravni, ti si nepsosoban....''

a dok sam ja zaradjivao troduplo vise od nje nije joj nista smetalo, cim je pocela da zaradjuje vece pare odma je postala feminiskinja