Prijava

Није то то Валдемаре ако је дозвољено.

Мислиш, није то то ако је дозвољено њој, а не мени?

Vidis da nam ne ide. Ja o tebi ne znam nista vise nego kada sam te upoznala.

A meni bas islo. Osecao se po prvi put nekako ispunjeno.
Ostavila me preko poruke.

После три недеље везе: "Свиђаш ми се, али сад нисам за везу, имам много обавеза" и онда се после тога смува са неким фегетастим белгијанцем хипстером. И даље бих је јебо радо.

Šta je vas sve ostavljalo... Da se ne shvati pogrešno, ne sažaljevam, takve vam i ne trebaju.

Ćuti, Rejvenko, ti kao nikada nisi nikog ostavila i slomila nežno muško srce? Ćuti.

Мислиш, није то то ако је дозвољено њој, а не мени?

Па да! Жене су то...!

Mene jedna otkacila jer joj nisam bio dovoljno lep, a sad je s nekim debeljanom procelavim. Nidje veze.

Jesam naravno, ali nisam smišljala glupe izgovore.

Hahahaha, Čače;))))))

Луди Чак
После три недеље везе: "Свиђаш ми се, али сад нисам за везу, имам много обавеза" и онда се после тога смува са неким фегетастим белгијанцем хипстером. И даље бих је јебо радо.

Isto. Čak je ona mene smuvala na rođendanu, ja se nešto smorio bio, ni do piva mi nije bilo. 2-3 nedelje kasnije "Znaš, treba upisujem fakultet, nisam spremna za vezu, ovo ono". Manje od mesec dana kasnije se navata sa novim.

A jedna mi bila raskinula zato što "Stric mi je završio u zatvoru, ne mogu da se koncentrišem na vezu, pod velikim sam stresom. Neću da ti trošim vreme."

Ја нешто размишљам... Иначе волим да будем повређен, тако сам склепан по природи, јбг... Али напуштање је једини начин на који не волим да будем повређен. Покушавам још увек да од тог напуштања направим уживање. Потенцијал је ОГРОМАН! Само не знам зашто ми не успева :(

Uvedi pravilo da cura mora da te prebije kad te ostavlja?

Vid' ovu darkerku, odmah smisli mazohističko uživanje :)

rejven, treci put na temi i samo spemujes xexexe

Хахаха и мене ова заправо смувала, она ме и цимала да се видимо и све, упознао је исто на рођендану једном. Не разумем то, ако је већ она хтела од старта...

Volim vas obe, ona je rekla da ako se ti slažeš možemo da živimo svi zajedno.

kad sam ja bio u fazonu da raskinem vezu - a tad sam bio mlađi lol- , bilo je ovako - smišljanje izgovora da se ne vidimo, odlaganje, ostavljanje za drugi dan, umesto višednevnog zvanja telefonom sveo na jedva jednom dnevno i to na jedva 2 minuta i slično, ne potpuno ignorisanje ali sasvim dovoljno da se stavi do znanja da nešto već neko vreme ne štima, tako da kad konačno skupim muda da kažem šta mi je već neko vreme na duši, ona bude delimično pripremljena na to i tako olakšam sebi, a prvenstveno njoj. jebiga, kad si mlađi, i ne shvataš pravilno koncept ''veze''.
a kad one raskidale sa mnom, to je bilo ko iz vedra neba. bukvalno. jebote, imam i ja osećanja, lol. pa stvarno.
da napomenem- što sam bivao stariji, svaka veza mi je bivala duža od prethodne, pa samim tim i raskidi su bili bolniji i teži. eto, reko sam.

rejven, treci put na temi i samo spemujes xexexe

Ne skreći pažnju, ću popijem ban.

On Topic: Mogu jedino da posavetujem ako nekom treba.

ko ne voli zivotinje ne voli ni ljude!