Prijava

mogu da ti izdrkam u 14:52?

- Mala đe ti je papirić?

Koji papirić?

- Onaj u što si umotana bombonice.

odlicno,mesja,to mora uvek da upali,pazi ovu sad

jel te ovaj lift podseca na onaj iz terminatora 2?

da li smem da prislonim svoj glavić na tvoj obraz?

Voliš li burek?
Ne!
Ajmo se onda odmah jebati.

U spisima starog jone kazhe da ce danas u devet ujutro jedan decak da ima seks sa zenom, zhelis li da ispunis prorochanstvo

Kunem ti se mesecima vec drkam na tebe da li bi bila ljubazna u znak postovanja da dodjes do mene chisto da se uverish kad vidim da ne verujesh

Moj stariji brat ima kancer . Uvek je govorio kako bi trebao da izgubim nevinost pre 18e,zhelis li da ispunish poslednjh zelju mom bratu pre nego sto umre

Zovem se vrtlar. Radim honorarno na sajtu vukajlija.com i dnevno izbacim preko 5 postera i yt linkova na njima da li bi vrtlar mogao da te shevi?

iako me iritiras s ovim silovanjem postova i pisanje 67 uzastopnih postova koji mogu stati u 1,umes i ti da ubedes nekad nesto smesno da napises

Kunem ti se mesecima vec drkam na tebe da li bi bila ljubazna u znak postovanja da dodjes do mene chisto da se uverish kad vidim da ne verujesh

ovo je odlichno

Ne znam kako ovo da kažem, ali ti si devojka iz mojih snova... Ne ona s kojom trčim poljima kukuruza i držim se za ruke, to je kliše. Evo, na primer, noćas sam sanjao kako ti brutalno burgijam pizdu kurčinom podignutom dok su ti ruke vezane za krevet i dok se dereš, citiram: "aaaah ah aaaaaaaaaaah". Šta kažeš, bi li ispunila snove ovom mladom sanjaru i romantiku?

Najjači pik ap lajn
Mogu li biti tvoj Ombrić Olaniče?

oh,polaskan sam na ponudi ali samo omitj moze biti moj omitj :#

izvini, je l' mogu da ti namazem ledja?

zdravo, kolega sa filološkog, saznao sam da čitaš erotske romane a ja imam kurac zašto nebi iskoristila resurse koji su ti na raspolaganju

Otkud ti na sajtu?

dobar dan, moje ime je miladin jovanović, imam 25 godina volim brinete i sklon sam silovanju da li želiš da ti se udvaram?

zdravo poslao me je otac da te pitam da li dozvoljavaš da ti se udvaram i postavio je uslove da moram da te umijem spermom na prvom sudaru a on ima tešku ruku jednom me je istukao zbog lošeg paradajza što sam kupio, jel može?