Prijava

Ovo je kontratema one Slike Vukajlijaša.Dosadiše s njihovim simetričnim, njegovanim bejbiguza licima. Koje fizičke nedostatke imate? Šta biste promijenili na vama?
Ja imam kriv nos, koža lica i kosa mi se brzo maste, i imam neki problem sa znojnim žlezdama, više mi se dlanovi znoje nego pazduh.

Da čujem vas ljepotani.

i ja imam kriv slomljen nos.

Ja nemam slomljen nos al su mi govorili da tako izgleda.

Oziljaka puna gl00va, oziljci nisu prolazni... Kad se osisam na celavo kao zemlja sa kontinentima. Kao i svakom desnjaku vise puta su mi pocepane arkade sa leve strane i to je formiralo solidno scar tissue. Ovcje boginje koje su mi deca donela u 33 godini su mi ostavile oziljak kalibra 22 na celu, zubi su krpljeni sto puta. Skracen mi je srednji prst na levoj ruci kad sam bio jakuza i ostala mi mina od grafitne olovke u kolenu kad sam uhvatio jednu Maju za dupe u osnovnoj. Tako da pored toga sto sam tup ko reza, izgledam kao slupani android. Srecom sam se mlad ozenio, inace nista.

Rugoba sam ali imam ono nešto i u svojoj sam nekoj priči, to je najvažnije ljudi kažu.

Mršav sam u pičku materinu.
Ostalo ništa.

Prevelika glava. Imam i ja dosta ožiljaka, neki na licu, neki na glavi, deblji sam jedno 10-15 kila nego što bi trebao biti, ruke su mi mnogo duže nego što bi trebale da budu.

ja sam mojoj kevi lep, meni dosta.

Asimetričan nos, 10 kila viška :-(

U stvari :\(

Konte, ni ona ti sajber bradica ne čuči nešto, doduše žemske vole te zajebancije ;-)

Kako dobra tema!
Ja sam se nagojio kao prasac i sve otišlo u stomačinu.
Uz to imam i crno ispod noktiju i nikako ne znam kako to da regulišem. I jedno jaje manje od drugog.
Olanikova izjava: "ne kupam se toliko da mi se na'vataju tarzančići na potpazušnim dlakama". Haha, car.

Ја бих себи урадио генералну.

Hahaha, kompleksaši! Ja sam savršen!

Radmilo, levi testis je nešto veći, teži i niže postavljen u odnosu na desni...

Ova tema će ići bez fotografija?
Šteta

'AJDE?
Ne znam, kod mene je desni, valjda što sam dešnjak.
Još jedna stvar: imam tanke obrve pa svi misle da ih čupam i da sam peder. Mislim greše što se čupanja tiče.

Rajderu, rođeni, zamisli kako bi se razumeo u muda da ih imaš tek :)

sve još miriše na šuk!

hihihi, ne napadajte dečka, gledao na slici pa zaboravio da okrene sliku u ogledalu :)

meni je lakše da ne počinjem, imam ožiljak koji počinje u korenu kose, ide preko čela i desnog oka niz ceo desni obraz, nos mi je pomeren pola cm u stranu, izlomljen višestruko i toliko deformisan da ne mogu da ronim jer mi je jedna nozdrva crnačka, a druga začepljena koštanom masom, na levom palcu imam ožiljak u obliku ptičje glave, imam veštačke zube i prosedu kosu, preterano se znojim i noge mi konstantno smrde osim leti kad ne nosim čarape

nemam pojma zašto me žena još uvek voli, da sam na njenom mestu šutnuo bi me bez okretanja :)

превелик главић, па ми славиша личи на печурку. иначе сам савршен