Prijava

Ja nemam dio, krpili me ko gumu od bicikla! Opaaaaaaaa!

Sad bi objavio sliku šlajmare, al banovaće me :D

Ovo je koliko sam ja shvatila tema o fizičkom izgledu, ne o medicinskoj istoriji?

E al zbog toga što mi fali dio plućoa imam ožiljak od operacije. I od drena. I od operacije slijepog crijeva. I to je fizički izgled. HA!

Konte, ni ona ti sajber bradica ne čuči nešto, doduše žemske vole te zajebancije ;-)

a) Bradica jebe
b) Skriva podvaljak
c) GOTO a

Skriva podvaljak

Moram i ja pustiti bradu.

E al zbog toga što mi fali dio plućoa imam ožiljak od operacije. I od drena. I od operacije slijepog crijeva. I to je fizički izgled. HA!

To je već ontopik Sele, ono malopre je bilo da odvratim cokulu od slikanja šlajma. :)

U Vlade, ala ti je ovde skembana limarija, da se tako duhovito izrazim

Tada sam bio ružan i neraspoložen, sad sam malo lepši.

ako okačim sliku, zaključaću temu...
EDIT: Nisam tako ružan, više sam jeziv. 120kg, 190cm, na keca ošišana lobanja sa par velikih ožiljaka, večito namrgođen pogled...
Primetio sam da me kontrolori GSP-a diskriminišu. I kad imam kartu, prođu pored mene sa pogledom uprtim na drugu stranu.

Imam glavu veličine omanje lubenice i neke ožiljke po glavi gore tako da ne mogu da se ošišam na kratko i frka me je ćelavosti nenormalno, jebi ga.
Imam isto nosinu ogromnu i vilicu široku i pogled mi je retardiran jer imam ono oko kao Žajk ali na obje strane... Uz to imam podočnjake do kurca i kad se zamislim donja usna mi pane kao da sam Vlade Divac.

EDIT imam i bradavice isto velike po mom mišljenju i kurac mi je ružan za medalju jer mi je venčuga toliko izražena da je deblja nego nekome cijela kurčina... A uz to sam blijed ka sir i onda zamislite kako mi se vena izdvaja u odnosu na ostatak kurca.

EDIT 2

Nisam tako ružan, više sam jeziv. 120kg, 190cm, na keca ošišana lobanja sa par velikih ožiljaka, večito namrgođen pogled...

Auuuu podsjeti me ovo kacam ja bio u drugom/trećem srednje, ne sjećam se sad tačno, dok sam se šišao na keca i imao skoro 110 kila. Dolazi profesorica neka nova u školu a ja purnjam u nekoj kancelariji što mi je dala ova iz srpskog jer sam joj pomagao nešto oko časopisa školskog i kako je kancelarija ta bila u nekom prolazu sa strane odmah do ovog kabineta u kojem je imala čas ta nova profesorka a meni bila vrata odškrinuta malo pa me ova viđela, istripovala je da sam domar i zvala me da vidim zašto neće vrata da se zatvore normalno.

E a sad kad mi je kosa duža ladno me pitaju u kladionicu je l imam li ličnu.

v. dorsalis penis?

Btw, jesi li ono stvarno ti tamo na slikama vukajlijaša? šta si se ono ugojio ko omanji prasac? :P

Ma nijesam vejv, jesi normalan lol
Nije valjda da ličim na onoga haha... a vala ni kurac mi nije onoliki da se ne lažemo lol

SVE BI MIJENJAO NA SEBI LOLOLO

Kako to da tip lijevo na slici kojem se vidi samo lijeva polovina torza nosi desnu majicu a njegov lik ogledalu plavu?

razmak između kečeva je slatko samo kod djevojaka, rajder je samo pička

hahaha roki ne seri da ti je zakrivljen u lijevo

u minusu 15kg, faca majmunska, obrve čupave, lobanja nekog neobičnog oblika, ostali po licu neki ožiljci od bubuljica iz kuberteta, ruka jedna kršena malko kraća i ide ukrivo. Priklještili me na nekom rođendanu dok smo se rvali zdrugarom pa naskakalo njih desetorica ozgo preko nas a ja pod kosinom, sjebali mi kjlučnu kosku. Uši umereno klempave, brada slaba, vrat ko u žirafe, stopala mala prema visini - hod smotan. Primećujem da se većina žali na veliku nosurdu, e pa moj je mali, a i nos isto. I tako, zato smo i ovde, da smo lepi bili bi manekeni i glumci nebismo pisali definicije i lupetali po forumu. pozz.

Tražim dozvolu da fotošopom dodam noževe iz ruku da budeš Vulverin

Truleks Krpa
u minusu 15kg, faca majmunska, obrve čupave, lobanja nekog neobičnog oblika, ostali po licu neki ožiljci od bubuljica iz kuberteta, ruka jedna kršena malko kraća i ide ukrivo. Priklještili me na nekom rođendanu dok smo se rvali zdrugarom pa naskakalo njih desetorica ozgo preko nas a ja pod kosinom, sjebali mi kjlučnu kosku. Uši umereno klempave, brada slaba, vrat ko u žirafe, stopala mala prema visini - hod smotan. Primećujem da se većina žali na veliku nosurdu, e pa moj je mali, a i nos isto. I tako, zato smo i ovde, da smo lepi bili bi manekeni i glumci nebismo pisali definicije i lupetali po forumu. pozz.

http://www.youtube.com/watch?v=vROJgCDEBnc