Prijava

Kažu ubili nekog lika burecima.

Mene brine ovo što sam pročitao na ovoj grupi:

https://www.facebook.com/1udarbih/posts/250445775132629?stream_ref=10

I KONGRES BOSNJAKA SVIJETA TRAZI OD SKUPSTINE BOSNE I HERCEGOVINE POVRATAK USTAVA REPUBLIKE BiH

20. novembar 2011

Upuceno:

Republika Bosna i Hercegovina

Parlamentarna Skupština BiH, Sarajevo

P R O G L A S

Kongresa Bošnjaka Svjeta za povratak jedinog legalnog Ustava Republike BiH u Parlamentarnoj skupštini BiH

KONGRES BOŠNJAKA SVJETA (KBS) prikljucuje se patriotskim organizacijama koje zahtijevaju povrat Ustava BiH iz 1992 godine, koji niti jednom odlukom Parlamentarne Skupštine BiH nije derogiran i shodno tome je još uvijek važeci. Iza ovog zahtjeva, koji je vec ranije objavljen u javnosti stoje clanice KBS iz 21 zemlje Svijeta jer smatraju da je nepoštivanje legalnog Ustava BiH, i stalni pokušaji njene destabilizacije, dovelo zemlju u stanje duboke krize i nefunkcionalnosti.

(...)

Za Bosance i Hercegovce postoji samo jedinstvena, demokratska, suverena i nezavisna država, BiH, a dejtonska tvorevina tzv. Republika srpska postoji samo kao dio nelegalnog, oktroiranog Dejtonskog ustava iz Aneksa 4. Cilj agresije i genocida protiv gradjana Republike Bosne i Hercegovine je bio stvaranje etnicki ciste Velike Srbije na racun teritorije Republike Bosne i Hercegovine. Zakonitost i pravda u slucaju Bosne i Hercegovine ce biti ostvarena samo tako što ce izvršiocima agresije i genocida biti oduzeto ono što su ratom ostvarili kao svoj cilj. Na osnovu Internacionalnog prava i gradjanskog prava, sve što je steceno na ilegalan nacin ne može biti priznato kao legalno.

Kažu ubili nekog lika burecima.

На свадби.

не разумем рихо. јесам ја реко да је вама добро у рс?

Mislim, možda postoji mogućnost da se opet rat izrodi iz ovoga. Šta li sad rade sve one vehabije po Bosni, sede skrštenih nogu? Mislim da ne, već otkopavaju i razmašćuju kalašnjikove. Daj bože da nisam u pravu. Al Kaida sedi i gleda prenos na Al Džaziri, u to ne sumnjam.

ти валдемаре имаш размишљање једног жајка. као да не знаш како функционише ''правни поредак'' у бих.

ја не знам шта трипујеш ти владе, ми се нећемо ратити?

Pola ovih demonstranata je tu samo da ruši i da se ispucava jer ne jebu, boli njih kurac za "sutra".

Ja sam u to siguran Valdemare, bez sve zajebancije.

ти валдемаре имаш размишљање једног жајка. као да не знаш како функционише ''правни поредак'' у бих.

Znam kako funkcioniše. Ja se samo bojim da ne ispadne sranje i rat. Ništa drugo.

не давиде. смијешно мие је ово за југославију. остало је упућено влади.

Vučić pozvao Dodika i Bosića na sastanak

Prvi potpredsednik Vlade Srbije i lider SNS Alksandar Vučić pozvao je danas lidere dve najjače stranke u Republici Srpskoj - Milorada Dodika, predsednika SNSD i Mladena Bosića, predsednika SDS - na zajednički sastanak u Beogradu, na kojem bi se razgovaralo o očuvanju stabilnosti Srpske u okolnostima krize u okruženju, potvrđeno je Tanjugu u Kabinetu prvog potpredsednika Vlade

Znam kako funkcioniše. Ja se samo bojim da ne ispadne sranje i rat. Ništa drugo.

Рат је једини излаз. да се побијемо у једном поштеном грађанском рату па да овај дивни географски простор насле неким нормалним народима. ко нам јебе матер дивљачку.

Kod nas je dobro, vi Srbijanci se brinite za sebe. Da smo se u vas uzdali, sad bi živjeli u islamskoj BiH. Nego, znali smo da ste šupci, pa smo sebi državu osvojili. Nego, đe vam je Kosovo, a?

Нас немојте да зовете ако се запуца. Кад сте већи Срби, сами изађите на крај са агресором.

Рат је једини излаз. да се побијемо у једном поштеном грађанском рату па да овај дивни географски простор насле неким нормалним народима. ко нам јебе матер дивљачку.

Pa tražite od Amera ili Rusa da vas njukuju, da se ne mučite džabe ratujući :)

капирам да ти је смешно него не капирам зашто.

Ne, bez zezanja, kakva koincidencija: Ukrajina, pa Bosna. Slučajnost? Šta se dešava? Je li spontano?

Valdemare, sve ovo štoo se dešava nema nikakve veze sa Republikom Srpskom već sa vladom federacije.