Prijava

Zašto je tema o sranju u BiH ćirilična, a ova latinična?

Zašto je tema o sranju u BiH ćirilična, a ova latinična?

zašto je ovo pitanje латинично?

Jer sam Austro-Ugar.

Зато што је Главни српски патриота. Хтео је да каже да је и латиница срање, и да је ћирилица писмо за писање лепих, а латиница ружних ствари. А овде, јел, треба да се пишу ружне ствари.

Vlade limar pleni preldžijskom logikom iako se ne izdaje za takvog.

Има она тема Трула Србија, то је то.

Ова је у вези срања. Трулеж и срање није исто читај дефиниције :П

Vlade limar pleni preldžijskom logikom iako se ne izdaje za takvog.

Да видиш кад постанем Курсаџија у знак покајања што се издајем за финог.

Како рече Панонски Говнар - пред канцеларијски сто стави барикаде и мирна Јебачка!
Имамо довољно својих срања, само нам требају још балијска.

Agilni
Zašto je tema o sranju u BiH ćirilična, a ova latinična?

Зато што смо ми овде већи Срби од вас. Јер ви нисте Срби, ви сте Србијанци.

Лепа земља, био сам једном. Била нека утакмица, створила се помпа, чак ми је један репер посветио песму са јаком сексуалном конотацијом. Текма била срање, 0:0, чак један лик мого да нас баци у канал ал машио празан гол са пола метра. Извиждали нас и после смо се вратили у Мадрид. Нисам јебо.

Јебем ти Сашо Илићу матер.

U, vidi autobus vec napisao.

Ima li nekog Srbijanca da se sa njim pokacim i da mu dokazem da smo veci SRBI?

Код Србије ми се највише свиђа овај закон о специјалним везама са Републиком Српском. Како нам то свима олакшава живот и путовање тамо, бокте. Просто ми буде топло око срца кад прелазим границу, како ме братски дочекају. Добро јесте да ми мање питања постављају кад улазим у Италију него у Србију, и да не прегледају пртљаг, али јебига не замјерам ја то, наши смо.

Zar vi ne bi trebali biti srpskijanci?

Kako je kad se putuje iz Bosne u Iran? Može li se iz Teherana doneti hašiša ili samo eksploziv tolerišu?

Само експозив јебига. ТНТ и Ц4 може и пар кила, али ако је неки течни онда не више од 100 милилитара, иначе одузимају.