Prijava

Раде брате, јел боље да користим Виндовс или Линукс? :)

ne svidja mi se ta analogija. potrudite se malo jebo vas pasji pas.
Srbinanka ljukra, to je i jeste matora saljiva forica.

Kad se ukruti uzmeš kondom otvoriš ga RUKAMA! ne zubima da ispadneš faca.

jebo mater meni uvek bilo lakše zubima. dok ga ja otvorim rukama u onom mraku prošo voz.

mada si prilično objasnio, ovaj post je vredan tutorijala, bez zajebavanja

Има добро дефинисано, пет минута горе-доле....

pišite još na ovu temu pa da mogu da glumim iskusnost kada budem pričala svojim drugaricama
:)))))

aj pisite, da glumim i sam iskusnost

jebo mater meni uvek bilo lakše zubima. dok ga ja otvorim rukama u onom mraku prošo voz.

I pod obavezno ostane ono ljigavo govno na usnama ili jeziku...

I pod obavezno ostane ono ljigavo govno na usnama ili jeziku...

e to ne, tehnika se uvežbala vremenom :D

Perokside, krajnje je bezveze da ti neko opisuje kako je jebati. Plati pa nam kaži, nismo svi Radijacija.

kao kad hoćeš da kineš, samo lepše.

što se tiče kondoma, moraš da se strpiš:

http://static.fjcdn.com/pictures/How+to+grow+a+condom.+The+most+legit+way+to_db630b_3133036.jpg

Uglavnom nije lepa stvar.Zahteva prvo puno pripreme, puno dogovora,međusobnog razumevanja, onda boli i boli, i na kraju treba da smisliš zašto je trebalo tako da bude i to da podeliš sa partnerom. Na kraju, partneru se ne svidi,i dok on misli da ti je pričinio zadovoljstvo time što ti je naneo bol, ti jednostavno ne možeš da smisliš kako da mu objasniš nijanse svog konteksta razumevanja toga. Ali najbolje je biti iskren, samo što te ponekad iskrenost ne dovovdi do sreće i zadovoljstva, već do ignorisanja i prezira :)

Karanje je kao i muzika, ako nemaš sluha džaba ti časovi gitare i harfe kod vodećih stručnjaka u najboljem slučaju možeš možeš biti neki Cukić , dok već ako imaš sluha i prvo uzimanje instrumenta u ruke će imati nekog smisla jebeš ga.

Pocepao bi ovu lemaju. Ali ne nju kao nju nego osobu njenog fizičkog izgleda i karaktera. Ona je zauzeta, ima ozbiljnu vezu i to poštujem. Klonu lemajin čuvaj me se jebaću te kad te nađem, znam da postojiš.

Koristite kondome? Koe ste vi pičke, ni zere avanturističkog duha nemate.

Ja sam poznat po tome da koristim kurtone.

Ja samo kad jebem ribu koju ne znam duže od 7 dana...