Prijava

moze neko da mi teorijski objasni kako izgleda? ozbiljna tema.

Ne izgleda nikako, al' lepo u pičku materinu.

jedite govna. mozete li jednom ozbiljni biti.

upitnik na kraju druge recenice.

Kao drkanje, samo suptilnije.

E, super tema! I mene zanima!

koliko vas ceka na deflorisanje? poz.

Znam ja kako izgleda, pričao mi jedan što je gledo :)

Skineš gaće. Skine ona gaće(ili on).
Ona legne. Širi noge. Ti ga poizdodiruješ malo da se ukruti. Kad se ukruti uzmeš kondom otvoriš ga RUKAMA! ne zubima da ispadneš faca. sa dva prsta ga uvatiš za vrh i turiš na kurac drugom rukom pokretima ka jajima ga navučeš. DO JAJA! Ako turiš i jaja u kurton pretero si. Onda legneš preko nje.
Ljubiš sisu, lizneš, ljubiš, lizneš odokativno ponavljaš od 10 do 15 puta, onda vrat ližeš, grickaš i tu joj ga muneš.
Ako kaže "NE U TU RUPU!" vadi probaj ponovo dok ne pogodiš.

Onda gore dižeš dupe pa spuštaš, dižeš, spuštaš, dižeš, spuštaš, dižeš, spuštaš, dižeš, spuštaš, dižeš, spuštaš, dižeš, spuštaš, dižeš, spuštaš, dižeš, spuštaš, dižeš, spuštaš, dižeš, spuštaš, dižeš, spuštaš, dižeš, spuštaš, dižeš, spuštaš.

I kad osetiš da te golica kurac vadi ga! Izdrkaj u kondom. Skini kondom i obriši kurac vlažnom maramicom. Turi kurton u maramicu baci u kantu. Vrati se u sobu daj joj maramice da se obriše.

Posegni za cigarama, ponudi damu i zapali joj. Onda možeš i ti.
Pitaj je kako je bilo? Bilo kakav odgovor da da boli te kurac ti si jebo.

Daj joj pare za taksi i isprati damu iz topline doma svog.
Uloguj se na Vukajliju i napiši "JA JEBO!" i gledaj kako te Yeahbatch napušava kurcem.

End program

.i. ovo je normalan kurac
... ovo je moj kurac

Ako je prvi put od 3 do 5 minuta. Svaki sledeći put sve duže i duže.

Normalni snošaj bez preterivanja 30 minuta.

Rade mora zasve napraviti tutorijal, pa da ga jebeš

Извињавам се на офтопику, али којим процесом/осећајем се дође до закључка/утиска да ово

Znam ja kako izgleda, pričao mi jedan što je gledo :)

није излизана фора, са којом сврхом се то и даље подводи под нешто што је шаљиво и/или пригодно?

to je pojava kao kad igras nogomet i postignes gol.....ili kad igras fliper i das gol