Prijava

JA PREDLOŽILA GROBLJE, HOĆU PRISTUP K NJEMU!

UDAJ SE ZA MENE

eventualno da se uvedu tagovi, tipa bbw autori, big dick, small dick, big ass, bizar itd...

Može i da obeležeavamo židove žutim trakama to ja predlagao odavno kasnije će biti "A lepo nas je sreten upozoravao" kad židovi kupe sajt od kaizena

UDAJ SE ZA MENE

Eo, će se udam ako mi dadnu da se smucam po groblju!

Ено, отворио сам ја тему па читај бисере са гробља. Ако оћеш неког посебног ископаћу неки квалитет.

kad vidim venčanicu od te večeri imaš pristup groblju, može i u jpeg-u :)

Nije Sele za udaju, prekidač ne more da potrefi

Pa đe ti držiš prekidače majkumu, na banderi? Vid'o ja slike spivom :)

Da je tako jednostavno napraviti dobru reakciju i poster, svi biste ih pravili, nego ste ljubomorni.

Nije Sele za udaju, prekidač ne more da potrefi

HAHAHAHAHHAHAHAHHAHA A taman sam zaboravila na to :D

kad vidim venčanicu od te večeri imaš pristup groblju, može i u jpeg-u :)

O DLI ČNO! Udaje mi se sestra na jesen, oteću njenu :D

Једноставније је од писања добре дефиниције.

Jeste, naravno da je jednostavnije, ali fora i jeste u tome da uspeš da napraviš fazon u jednoj rečenici.

Da je tako jednostavno napraviti dobru reakciju i poster, svi biste ih pravili, nego ste ljubomorni.

++1

ako neko procitao moj prethodni post (onaj pre prethodnog), cisto da kazem da ce kajzen to najverovatnije tako da napravi, tako da nema smisla neko predlaganje.

moze cisto neki brejnstorming ako moze bolje, ali uglavnom je to.

a i bilo je vreme. koj kurac vise gledamo metuzaleme medju najpopularnijim. treba neka lista gde se mere sadasnja dostignuca, to ce vise naterati ljude da bolje napisu ili bolji posterd a naprave, da se opet takmice kom je duzi.

ovo kazem, kad bude napravio. sto znaci za 2 god. mada ugasice sigurno sajt mnogo pre toga.

Има феноменалних дефиниција од једне реченице.

За постере не спорим, али реакције су све исти курац. Факат.

Нисам прочитао сваки пост, али прочитах довољно. Нећу о предлогу, зато што их има милион на ту тему, и сваки је добар на свој начин.

Елем, оно што ми боде очи је пишање по постерима и реакцијама од стране аутора који су тотални антиталенти за креирање истих, разумео бих да уопште не праве те садржаје, али сви имају неке очајне покушаје у прављењу истих а онда се појаве са ставом "Грожђе је кисело".

Mada cu ja i dalje biti 48309387348373872438 sa svoja 4 postera 2 reakcije i 5 definicija.

Napraviti koeficijent za određivanje popularnosti, koji bi uzimao u obzir prosek ocena na sajtu (računajući i postere, nerado i reakcije), učestalost postavljanja definicija, postera i reakcija, i ukupni zbir ocena za sve to. Isto, da u koeficijent uđe i broj pratilaca određenog autora. Takođe, organizovati jednomesečno glasanje na kome bi prvih 250 autora po sadašnjem rangu imali glas za redefinisanje liste najpopularnijih, tako što bi dali plus ili minus za nekog od 250 svojih sasajtnika (tako bi se reklo?), što bi takođe ušlo u koeficijent nove popularnosti. Iz svega toga nastao bi novi raspored moći na sajtu, koji bi se delimično razlikovao od starog zato što bi novi autori ušli među najpopularnije i uneli svežu krv, a stare veličine ipak bi bile uvažene.