Prijava

Rasni, jel taj grafit beše kod PMF-a na Dorćolu ?

Evo da se i ja oglasim, jest' da vecinu ljudi ne zanima nicije misljenje osim sopstvenog, al' jbg kud svi turci tu i mali Mujo. Dakle: Mislim da bi bilo dobro da se naprave rangovi i za postere i reakcije ali da ne ide sve u isti kos nego da bude odvojeno kao sto rece celt. Ja bih to napravio tako da iznad def/post/reak pise broj to jest rang i da budu rangovi razlicitih boja, defke zlatna, posteri srebrna i reakcije bronza, onako simbolicno, jer kada bismo ih kategorisali tako nekako bi i bilo svrstano jer su defke za klasu bolje od postera a posteri od reakcija i po kvalitetu a i po kolicini truda koji treba da se ulozi. I za defke da se uvede onaj median sto rece moj komso Luks, nisam siguran sta je medijan ali Luks ne spemuje operativne teme i kontam da je to dobra ideja sto je rekao lol.

Nekako najviše se bune i pljuju posterdžije i ove reakcionaše (kako već) oni koji ne znaju defku da sastave. A kad već svaki klinja zna da napravi dobar poster ili reakciju, ajde gospodo napravite ga i vi, vi bogovi humora i hodajuće legende sajta. Napravićete kurac, jer osim Pujo Šotka humora i nekog random vredjanja invalida, muslimana, pedera i ostaliih ne znate da sklopite sliku i tekst..

Ajde odaberite mi defku ,da imam prisput groblju. Poslednju ste mi odabrali kad je Tadić bio predsednik.

ne svirkaj sanšajne, imaš krunu na posterima :)

Al mi ona ne omogućava pristup groblju :)
Aj ne morate ko vas jebe.. (Obrnuta psihologija, pričo mene čovek u JNA)

Како не омогућава? Имаш доле на дну странице ситним словима "гробље".

Nisam znao keve mi. Pa gde ga nako dole sitno postavi.

AHAHAHHAHAHAHAHAHAHA!1

Шта кукаш а ниси ни пробо.

Viš šta ti je posterdzija ni ne zna da ima groblje lolo
Sun ne pljujem ja po svim posterima al samo lud čovek može da izjednačuje postere i definicije i da ih stavlja u isti koš ko u prvom postu

Koji su uslovi za pristup groblju, imao sam nekad solidnih izraza samo slabo definisanih, ili barem mislim da sam imao, ali ne bi bilo lose da ponovo vidim sta sam svrljao

imam ideju, i to stvarno super ideju...

Pošto su reakcije i posteri posećeniji deo sajta, jedno 4 puta više nego definicije, da se zbir pluseva na reakc/poster podeli sa 4 i duđe u konačan zbir... jebiga, treba biti majstor i za taj deo...

A sunce te jebalo pa prije ce srbija u eu, nego ja do pehara, ma kurac srbija, somalija

'o'š se kladimo u 100 evra?

e ali ja mogu da vidim groblje iako nemam pehar, opaaaaaaaaa

jebiga, mnogo sam Kajzenu učinio sa nekim idejama koje je sproveo u delo... za sledeću verzija sajta za koju me je smarao, pvt nisam mogo dočistim od njega

o'š se kladimo u 100 evra?

Sačekaj bruse, ako duše imaš, sad mi je firma o mom trošku sprovela uniformizsanje radnika, nema me nigdje do iduce godine, taman da vidim kakav je proces evrointegracija

EDIT: Jebe se tebi gugi, kajzenova brankica stanković, zato i imaš tu privilegiju :)

moj MRLJO, ja zaslužujem pehar još otkad ali... ne pitaj, sve otišlo k vragu