Prijava

Nisi ti bio ovde u to vreme, imaš defku u plusu 15, dođe mod i skine je bez obrazloženja. Moš' se buniš do ujutro :)

Стварно су докурчиле ове теме са предлозима и бескорисне су, али ето да се прича на форуму о нечему осим о политици и неким металикама и спортовима.

Ja samo da pozdravim strica iz Ciriha! Voli te tvoj sinovac Čegi.

BRATE TI SI LEGENDA!

Па Кајзен реко нешто да ће да се мења...

Стварно су докурчиле ове теме са предлозима и бескорисне су, али ето да се прича на форуму о нечему осим о политици и неким металикама и спортовима.

Realno. Ne znam koji kurac se trudi bilo ko kad kaizena zaboli kurac za sve.

Nek ugasi Vukajliju i da idemo svi u tri lepe

Nek ugasi Vukajliju i da idemo svi u tri lepe

Vidis, to bi rijesilo pitanje ranga i za defke i za postere i za reakcije i ne bi bilo autora koji su dobro rangirani jer spemuju nekvalitetnim defkama. Naso covjek rjesenje.

ШЕФЕ ЈАВИ СЕЕ

Oće, baš. Čovek ima život, nije ko mi.

Ма и то што кажеш. Одох на Калиш да се урољам с друштвом.

krle, ako ti dodjem na kalis nateracu te pred svim ortacima da se skines i naguzis i da te sutiram, vise mi te je pun kurac samo te pratim po forumu kolko se izdrkavas i glumis nekog mangupa...a veruj mi kalis mi je blizu ocekuj da se sretnemo veceras majmune

ахахахахахха

Da li je stvarno ajax napisao onu pesmu koja stoji krletu (a i još nekima) na profilu. Neverovatno kakva je to genijalnost od poezije. To treba u čitanke, ali najozbiljnije, oduševljen sam pesmom. Pročitao sam je još odavno, ali sad mi nekako odzvanja kvalitetno svaka reč, kao kad čitam Otadžbinu od Jakšića.

krle96 i mita97 dva mangupa stara

xxaxaxaxa пезосе

Ja ne znam što toliko drvlje i kamenje na postere i reakcije.

Zar više niste shvatili da su definicije trenutno najmanje bitne na sajtu? Od definicija sajt ne može da živi, nema toliku zastupljenost na socijalnim mrežama kao sa posterima ili reakcijama.