Prijava

Не би било праведно...

E da što se tiče teme, da ne bude da spermujem, jebe mi se za posterima i reakcijama, postere sam pravio da vidim mogu li u odabrane, a pravio bih i reakcije dok ne udjem u popularne ali ne znam kako

Ма зајеби то. Ја бих волео кад би нешто могло да се промени, па да дефиниције опет добију на популарности. Одабране немају ни по 300 у плусу. То је ништа наспрам оних хиљадарки од пре пар година.

reci mu krle, mlada snago vukajlije!!!

Viš šta ti je posterdzija ni ne zna da ima groblje lolo

AHahahah tačno tako. Defke su srž sajta i svakako teže je napisati dobru definiciju nego napraviti dobar poster ili reakciju. I ne treba ih izjednačavati. Ali, jebeno je napraviti neki dobar poster (ne odnosi se na odabrane) a da ne bude neka dnevno politička tema. Odavno nisam video neki dobar.

Reakciju i nije toliko teško, delom što je ostalo još nerazradjene tematike, a uvek možeš da odlgedaš neki domaći film ili muzički spot i već će ti nešto pasti na pamet.

Ај правићу се да не мислим да си ироничан Гуги. хаха
Од сад се активирам на форуму. лол
За дефиницију ти треба идеја, стил и домишљатост. То је једноставно - уметност.

Ja mislim da prije svega treba ukinuti popularne, a onda šta bog da, jer izlizane su fore prošlo je doba vukajlijaškog humora, pa nema ni čitanja, i onda ga jeb

Без популарних тек не би било гласова. Па ја без популарних ни до овог ранга не би стигао.

a ja da sam se registrovao pre 4 godine, bio bih sad sigurno prvih 30 a ako ne i u prvih 20 sa sadašnjim brojem defki

Не верујем. Има доста њих са преко 700

Још мало па моја стотааа.

DA SE UKINU POPULARNE!!!

uzasan predlog
ja bi i ovaj za definicije rank uginuo,a ovaj oce jos i posterdzije i pokretne posterdzije da imaju svoju

evo ti Gugi slika profila iz 2011. malo više defki nego što ti imaš:

http://www.dodaj.rs/f/26/tm/1FyHggcF/45.jpg

oš da kažeš: ''Gugi ne seri leba ti da bi ti bio dvaesti kacam ja, eeej JA bio 45. Aj, nemo da ješ govna!?''

ne 'oću da ti kažem da tada Bruce nije bio mod, pa se odabrane jako teško dobijale :)

aaaaaa, TO hoćeš da kažeš???
jebote, sad će dispadne da zaslužujem i jedva onaj usrani palac