Prijava

Nema šta da se palamudi, ajmo vukajlijaši banjavajte na temu, što više vas, da se organizujemo za pikanje igrica preko rendzera. Trenutno se igra Battle for Middle earth II, Generals Zero Hour, Age of Mythology i Rise of Nations. Pre svega Rise of Nations.

Ja sam uvjek rad za rajz of nejsns... mada nisam ga igro 300 godina...

Mogu bme da igram ove ostale su mi Dejan Cukic, mada mi je rendzer bezvezan nisam ga mnogo koristio.

Igra li iko diablo dvojku?
Nemam više heroje ali mi se igra opet pa ako oće neko ponekad preko hamačija da upane možemo dogovoriti se

Nikako nisu Dejan Cukić. Predložite šta vam se igra pa ćemo se organizovati na osnovu toga. Ako skupimo dovoljno ljudi moći će non stop nešto d se igra.

Kajtezz imaš li instaliran rajz i game ranger?

Uvek za Zero Hour i BFME dvojku!

izgleda da je bfme 2 za sad najbolja opcija.

Бфме највише и забада, морамо наћи фикс, или изјебати глупог ренџера. Јел играо још неко бфме2 на ренџеру, јесте имали онај connection timed out баг?

Ako budete igrali civ šaljite pvt

vorkraft starkraft?

Ako bude bilo kakvog rajzovanja bar 2 na 2 ja sam za...

Kajtezz imaš li instaliran rajz i game ranger?

Imam negdje Rajz, ali nemam game ranger, ali da se sve ustimati ako bude bilo potrebe...

Već ima potrebe. :)
nas je četvorica koji trenutno igramo rajz(mada smo samo ortak i ja zaista zagrejani za to). Elem ima nekih bagova na rendžeru, a i moramo imati istu verziju- 2905 i različit cd kij. Kad se sve to uskladi može se igrati. Pošalji pvt kad budeš hteo.

Razume li se neko u ovaj game ranger? Zašto baguje onoliko? Usranu partiju ne mogu da završim...

ajmo rajzaši ne časite časa! nuklearke će padati po zamkovima!

него можемол се скупити до вечерас?

ne znam, mogu proveriti sa ovom dvojicom, ostali se moraju javiti. ali da ako ova dvojica mogu, u četvoro se sasvim ok. jel imaš rendžera?

e ja mogu veceras ako ste za! samo recite otprilike kada...