Prijava

Stavljam na glasanje do sutra predlog da se dotični autor banuje trajno zarad poboljšanja opšteg stanja vukajlije. Po predlogu mickey savagea.

Diskusija:
http://vukajlija.com/forum/teme/60236-da-li-svaki-ljudski-zivot-vredi-podjednako?strana=1#post_2705556

http://vukajlija.com/forum/teme/60236-da-li-svaki-ljudski-zivot-vredi-podjednako?strana=4#post_2705667

Pisati samo za ili protiv.

(Amandman - ukoliko se izglasa za, i napravi ovaj presedan, moći će u buduće autori da predlažu i ostale ljude za banovanje na glasanje)

Ипак ћу рећи против иако је говнурда од човека.

Банујте трајно Расног уместо њега.

Ипак ћу рећи против иако је говнурда од човека.

Банујте трајно Расног уместо њега.

Edit: Ni Rasnom ne moraš ako nećeš.

Bolje banujte razne rasne, vejvove i ostalu gamad nego njega, on bar ne ubija u pojam ko oni.

Ja bi dao autorima da izglasaju to

Bolje banujte razne rasne, vejvove i ostalu gamad nego njega, on bar ne ubija u pojam ko oni.

imate amandman uz ovaj predlog.

Celte, ovo je sos radio prije godinu dana za mene.
Kasniš mnogo brate a i trula je fora sama po sebi, doduše za razliku od sosa, ti ne umiješ da je predstaviš kao dobru jebi ga.

Bez uvrede ali ne treba ti ovo.

који сте смарачи... поента је да научи лекцију, на релативно безболан начин

celt

imate amandman uz ovaj predlog.

хахахахах, то

@clannad

ti poentu ovoga ne bi video ni da te udari kurcem u čelo

Mickey savage, banovaću te trajno, pošto sam mišljenja da ne doprinosiš vukajliji. Ovo imam svo pravo da uradim, pošto sam moderator, i mislim da će učiniti vukajliju boljom.

Jel ok?

A ti si silno doprinio sa ovom temom ne pitaj.
Možda su ti samo avangardne fore pa ne kapiram ali ipak više vjerujem u to da su samo želja da privučeš pažnju na sebe jer nemaš drugi mehanizam.

U kurac više sa ovim proseravanjima.
Banujete nas za spem, vrijeđanje i bilo šta što nije lizanje jutarnjeg čmara a vamo radite sve to na kvadrat. Naročito ti u zadnje vrijeme.

celte. Proviron ne može da nauči lekciju pa da ga jebemo svi redom ovde. Dobar je momak ali će smarati, daviti i nametati ljudima svoje mišljenje dok ne umre sam pošto će deca da ga ostave već sa 14 godina. Bar 3 medicinske sestre će da izvrše samoubistvo u staračkom domu gde on bude bio da bi njegov život imao smisla.

Ne kapiram. Sta to on kao treba da nauci?

ne bih samo njega banovao
mada ne zobg ovoga da se banuje, nego jer tuši modom i ribama koje su hribrid hulk hogana i švarcija

Papete otvorio je neku temu koliko sam ja skapirao de deli mišljenje Hitlera pa sad celt oće da ga ubije njegovim oružjem. Ne Hitlera da ubije nego Prova.

Ne kapiram. Sta to on kao treba da nauci?

Treba da nauči da ne treba da piše ništa na sajtu što smeta izvjesnim kompleksašima (edit: zapravo ne smeta im, nego ono da ispadnu liberalisti jer je to danas moderno) iako je to upakovano na satiričan način, da izgleda kako mi ođe sad odlučujemo o njegovoj sudbini jer on na onoj temi smatra da društvo ima pravo odlučivati o životu i smrti pojedinaca.