Ко последњи победник 9

  1. Svaka ti je zlatna Predraže!

  2. Nema ništa sladje od dobrog crnjaka :)

  3. Pričao je jedan moj ortak - rezervista kod mene u vojsci vic:
    Igraju se brat i sestra, on ima autić, a ona tonu igračaka.
    I kaže devojčica bratu:"Neko ima autić, a neko lokomotivu i celu kompoziciju..."
    Mali ćuti.
    Devojčica:"Neko ima autić, a neko Nintendo..."
    A dečak će: "...a neko ima i leukemiju!"

    Meni vic nije loš, ali na nesreću tu je bio prisutan i čovek kome je ćerka umrla od leukemije.

  4. A jebi ga, to jeste loša strana crnjaka, kada se nadješ baš u takvoj situaciji, ali... ja kad podjem od sebe, volim ponekad da budem morbidan, šta ću :)

  5. Umro nekom čoveku sin pa ga pitaju koji, a on će:"Najstariji."
    -Ma, samo neka je po redu.

  6. Joj , ja se u bolnici zajebavao samo tako...U sobi sam proglasio za himnu "Jedan dan života" i terao ih da pevaju svako jutro kad se probude živi! Igrali smo katre u citostatike, brojali kome više valsi otpadne sa glave za jednu noć posle citostatika...Igrali fudbal a staive nam bile stalci za hemoterapiju, pa brani onaj ko je treenutno primao terapiju...

  7. Drugo je to Nidžo, te šale na svoj račun. Uostalom, tako si ih, mada zvuči apsurdno, psihički "dizao", a i sebe.
    Da ne kenjam više.

    Pobeda!

  8. Ja sam pobedi RD...

  9. Pobedićeš kao Dule u Orleanu / da dospem so na ranu.

  10. Sipaj, al ja sam vodootporan!

  11. Kolega izašao negde, a mobilni mu zvoni - svira dobro poznata i lepa melodija:"Dobro znaj da uvek tu sam ja"

  12. I meni odzvonilo...Odoh da papučarim malo-brisanje prašine i usisavanje...

  13. Stigla da budem poslednja!

  14. Zdravo devojke, ja kao pravi kavaljer dajem damama prednost, a ja ću poslednji.

  15. Ma, stigo si na vreme! Ja, poslednja. :)

  16. Kasno Peđa do pobede stiže!

  17. Pa dobro, ja rekoh da probam :)

  18. Radim ali i dalje vas gledam!

Rekli o sajtu

Da. Definitivno ima dobrih fora, svaka čast onima koji ih smisliše. Respect Vukajlija.

MyCity Forum · 4. Februar 2009.