Ко последњи победник 9

  1. ajd i ne zabušavaj:)))

  2. cccc....muškatla čisti samo riječima a faktički to rade dva-tri nabildana tipa kojima ne smijem ni da priđem a kamo li da čistim..:-))))))

  3. gde si bane kućo stara:))

  4. HO HO HO,malo ranije al.:)

  5. Bane ne oklevaj, ne dremaj već poklone spremaj!

  6. ja ću pet litara crnog...u lijepoj kutiji

  7. samo vi naručujte...

  8. i pet kila vruće prasetine jer je objektivno mladu janjetinu sada teško naći..

  9. Ja sam bio dobar cele godine...

  10. a pretpostavljam da voliš prasetinu pa...

  11. Tek sada sam provalio da sam se na ovaj dan pre tačno deset godina skinuo iz vojske.
    Dio ja plaćam prase!

  12. uh dobro je da je prase:))

  13. čestitam..mene nije zakačila nikako ;-)....

    Svaka čast...ti prasence,bane vino a ja ću salatu...

  14. Ja čak ni ne volim prasetinu, a zeca nikada nisam, ovaj NE BIH probao... da jedem.

  15. ja sam jeo zeca 26.04.2003 u jednoj kafani na Savi blizu GP Bos.Brod...sjećam se bila magla kao sad , ja i jedna djevojka sjeli i tražimo da jedemo kad gazda viče...

  16. RD nije da zeka nije ukusan...Al pričaću ti o tome preko PVT -a, nesmem javno!

    Bio si decembarac a?

  17. dio ćuti! rd čestitam godišnjicu:)
    i nemojte nikad ni da probate zečetinu, bez šale, bezveze meso, a da je dobro svi bi gajili zecove i prodavalo bi ser meso u mesarama, belo ma sranje, ja kad velim:))

  18. kako znaš da je bezveze ako nisi probala :-))))? Hanibale...

  19. jesam, davno i nikad više

Rekli o sajtu

Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“

Danas · 06. Novembar 2008.