Prijava

Manijače, što je ne tučeš, vidiš bre kakvu majicu ima?

данас сам видео графит, пише "VOLIM TE" са таквим О

Urlike je bila vrh riba.

Valdi, da li je ona davala svoje tijelo i puštala mlade kurčeve u sebe ili je bila u nekom anarhičnom tripu pa nije dala pičku nikom?

Nemam pojma, bila je udata za nekog levičara novinara, dvoje dece je rodila mislim pre nego što je uopšte počela da se bavi ozbiljnim poslom. Ne bi me začudilo da je imala nešto sa onim Baderom. Nemam to pojma, ali zvuči - Bader-Majnhof... Romantika.

Urlike je bila vrh riba.

Meni se nešto i ne sviđa kako izgleda, a i umrla je malo pošto sam rođen, ali mislim da bih joj se, da je to moguće ikako, podao na ideološkoj osnovi :)

Eo kaže Vikipedija:

"Jebanje i pucanje, pa to je isto."

Znači, davala se opasno, ne sumnjam u takvu ženu.

Negde sam čitao da ih je PLO izbacio iz kampa za obuku zato što se ona sunčala gola, a ovi Palestinci nisu mogli da shvate kako žena može da se sunča gola :)

Vidro, ostavi mi sestru na miru!

E sad mi je lakše.

džaba, rejven, znam da se ne zoveš mira!

Ma htedoh da kažem, ja sam mislila da je to do mene, ali ako tebi ne da sestru, onda je stvarno ne da. :)

Trebalo je da se dogovorimo ona i ja, da se zamenimo, da budem ja lep, a ona pametna.

O'š reći da je ona samo lepa, a ne i pametna?

valdemare, upoznala sam ti dvojnika. doduše, mlađu verziju. very creepy.

valdemare, upoznala sam ti dvojnika. doduše, mlađu verziju. very creepy.

Hhahaha, ako sam kripi bio kad sam bio mlađi, moš misliti na šta sad ličim.
A doduše, nisi ni mene upoznala nešto mnogo :)

O'š reći da je ona samo lepa, a ne i pametna?

Ne, pametna je izuzetno, i obrazovana itd., ali nekako su uvek na mene u familiji tipovali da ću da budem neki Pera Kojot supergenije. Zajebali su se, dobili su mistika anarho dekadenta sa suludim idejama i prosečnog izgleda, a ona i dalje ostala lepa :) Da smo se dogovorili da ona bude Pera Kojot, a ja lepotica, drugačije bi to izgledalo. Bar bih ja više držao do svog izgleda i ne bih pokušavao da se probijem na intelektualne fore.

Ovi sto nemaju sestru nek okace sliku majke.

HAHAAHAAHAHAAHAHHAHA

Ne budi ljubomoran, bolje ona da bude lepa, ne bi njoj tako dobro stajala ta intelektualna anarho dekadencija.

ma valdemare, kripi je činjenica da vas ima više! :D