Glasanje za razmod

  1. haha, to, benisijo, u kure te ljubim

  2. Natnat printskrinuj zadnjih deset pa da čujemo glas naroda i vidimo skorove i komentare.
    Sajt za zabavu ali se zabavu ubija tim korišćenjem položaja za lične svrhe. Kakve su sve mahinacije vršene na one takmičarske teme za pisanje definicija pa opet niko ništa a sve se zna o tome.
    Ne znam samo što ih branite, čoče propašće sajt bez moderatora ili dva, mada opet i ja uprazno serem, vidim šta je postao sajt, zaključavaju se teme o Vučiću i propagira se neofašistički sleng, banuje se Leteće medvjedić za klevetu a kad neko od vas to dokazano radi onda ništa, uzmete pa se sprdate s tim. Svi smo mi imali takvog druga, znate onoga što ima loptu pa u sred utakmice je uzme i ponese je kući jer se tobože nešto naljutio, sisica mala.

  3. Меѕа, ти си мој идол.

  4. I ti bi bio moj da si za ove četiri godine naučio kako se piše moj nik. :)

  5. ŚŚŚŚŚ śśśśś

    Evo ovih novih slova pa ću dopuniti kad se potroši.

  6. Е курац, знам ја како се пише, али кад видиш ћирилицу онда знај да сам на таблету, а ту је добро што сам ишта написао овим мојим ћевапима. Сваку реч двапут куцсм.

  7. Ћћиириилиица сва у сјааајуууу...
    Видите, све мега српске ствари могу да се туре у ту песму.

  8. Evo me na normalnom, proevropskom računaru. Gde ti je to slovo na tastaturi, Meśa?

  9. меща
    ео i ćirilca da imate

  10. svijet informatike je nespreman za novi crnogorski pravopis.

  11. Nego, oftopikujemo. Ko će od vas modova da postavi ovdje te definicije?

  12. Koje definicije, mrzi me da čitam čitav jad od teme?

  13. Zadnjih deset Meśinih, eto mu ga post pri vrhu ove strane.

  14. To mora neko od ovih klinaca, ne umem da sakrijem ko je obrisao kad skrinujem, a kod mene se vidi.

  15. I meni brisu sve i svasta. A da odaberu, nating. BUAHAHA

  16. ajde krle nemoj da te razmodujem samarcinom u glavu. sutnucu te nogom u cmar obecavam

  17. Samo se preko Vuke tripujes Pezose. U stvari si gnjida mala zakrzljala...

  18. Kada printskrinujem, ne vidi se broj glasova. Hoćeš da ispišem to?

Rekli o sajtu

Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma.

Kompjuterska Biblioteka · 7. Maj 2009.