Glasanje za razmod

  1. Ne moraš ali sam zaboravio da će od tih deset šes da budu Sportski gestovi, to mi nalet inspiracije bio. Isprintaj još deset. :)

  2. u stvari si gnjida mala zakrzljala...a modovi mi ne mogu nista jer sam vojno lice

    gnjida mala zakrzljala

    gnjida

    zakrzljala

    alo moderatori oce li neko reagovati vise na ponasanje ovog decka koji se ponasa kao da je njegov sajt...glumi nekog serifa i redom ide svima lupa packe i niko mu ne moze nista

  3. Ne mogu sada, moram da idem, ali obećavam ako neko ne bude u međuvremenu printovao, ja ću čim stignem

  4. Pezose ti si taj koji pretis i spustas me sve vreme. A i printskrinovacu ako hoces...

  5. ajde krle nemoj da te razmodujem samarcinom u glavu. sutnucu te nogom u cmar obecavam

    Za pocetak...
    I ne spominji me vise...

  6. ni u snovima
    ni u javi

  7. Gde je glasanje? :(

  8. Pa postavite ko je obrisao da bi videli dal mu se stvarno navrzao neki mod.

  9. Da jeste to bi već bilo rešeno.

  10. Kada printskrinujem, ne vidi se broj glasova. Hoćeš da ispišem to?

    Кад користиш лош програм :) Ја скино неки принт скрин, можеш бирати пречицу на тастатури, тако да ти је миш слободан. Јест да не можеш директно аплоудовати слику, ал' ми онај сцреен схоот багује :)

  11. Light shoot jebe. Probaj s tim. Ima i aploud

  12. Комп ми је отиш'о укурац...
    http://oi60.tinypic.com/52lxf7.jpg

  13. Поправите те програме, како ћете да друкате без њих?

  14. evo neću više da budem moderator

  15. joksa,joksa evriver

  16. Мала Видра да се размодује, без зајебанције. Ако хоћете да наша веза опстане, морамо бити равноправни.

  17. Боли нас курац за вас. А и "вас" не постоји, само ти који безуспешно слинавиш за неком њом.

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.