Glasanje za razmod

  1. Mene zanima što sam bio trajno banovan?
    A još više zašto sam odbanovan lolo

  2. Džoni od kad si postao mod brutalno si se osilio, to se iz svakog sledećeg posta sve više vidi.
    Daj čoveku vlast i pokaže kakav je lolo

  3. SATRĆU VAS SVE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11

  4. Caro zovi onu pičku Dankana da se vrati na sajt sve nas je prodao jebo ga otac!

  5. ŽEZLO JE U MOJIM RUKAMA!!!!!1

  6. А пази кад сам знао да ће "оцена креативности" зазвучати као да хоћу да шибнем минус, а није ми то била намера. :)
    Ма ок, није био ништа посебно, него кад провалим да је крш и сам га обришем, нисам луд да га остављам.

    И још једном за то оцењивање, кад оцењујем не прескачем ништа, као што 90% људи ради и само удара плусеве.

    Мислим, сад да кренем тако да радим, за неко време бих имао више подељених плусева, и онда бих то било ок, не капирам? На једну добру дефку/постер/реакцију иде по десетак глупости, плус оне глупости од новајлија, ништа не прескачем бре! лоло

  7. Cara™
    Mene zanima što sam bio trajno banovan?
    A još više zašto sam odbanovan lolo

    Prvo zbog neuračunljivosti, a drugo našeg momenta slabosti, lolo.

    EDIT: Gde mi je citattatci?!?

  8. Роки Билбао™
    Caro zovi onu pičku Dankana da se vrati na sajt sve nas je prodao jebo ga otac!

    Dankan je na sajtu bio sam zbog pičaka. Poseban tretman je imao prema žanskim, a poseban prema muškim pičkama lololo

  9. Mene zanima što sam bio trajno banovan?
    A još više zašto sam odbanovan lolo

    Bio si trajno banovan zbog onih onih 70000 šupaka što si pokačio po forumima uz pomoć skripte. Ako si ti zaboravio ima ko nije :)
    Odbanovan si jer smo mi milosrdni i dobri moderatori koji nisu brisali te silne šupke pa nas boli uvo :)

    А пази кад сам знао да ће "оцена креативности" зазвучати као да хоћу да шибнем минус, а није ми то била намера. :)

    Ma nemoj?

  10. Ма ок, није био ништа посебно, него кад провалим да је крш и сам га обришем, нисам луд да га остављам.

    To praktikujem kada je nešto od nekog od "nas", ovako što smo više na sajtu. Ovaj sam verovatno obrisao onako po oceni, a kao što kažeš nije ti bio nešto pa nisam video možda da je tvoj ili tako nešto.

  11. Него, кад смо код брисања, доста оних небулоза новајлија прође незапажено, затрпа сајт..а сад имате две жене у тиму, дајте им ћетке и метле и на посао :)

  12. Odbanovan si jer smo mi milosrdni i dobri moderatori koji nisu brisali te silne šupke pa nas boli uvo :)

    hahahah, da Sos je nabudžio skriptu. Jbt imali smo organizaciju nas 8-9, svi onlajn preko skajpa i na 3-4 sad pustili skriptu u promet. To su bili dani... :)

  13. Ja čak nisam ni bio tu, znam da je skripta krenula od Sosa ali sam bio ubeđen da si ti glavni. Samo dođem jedan dan, a ono diše šupak na svakom postu svakog podforuma svuda...

    Znaš li ti samo koliko sam puta ja od onda rekao da mi fališ na sajtu? Trebalo je još tada da se nađemo negde na pivu i da se upoznamo, skroz smo imali pogrešnu sliku jedan o drugom. JEbiga, bilo drugo vreme, svi se nešto držali u tajnosti ko Vučić novu ženu...

  14. hahahah, da Sos je nabudžio skriptu. Jbt imali smo organizaciju nas 8-9, svi onlajn preko skajpa i na 3-4 sad pustili skriptu u promet. To su bili dani... :)

    http://www.youtube.com/watch?v=SksSlQ3ekew

  15. Bruce

    Ja čak nisam ni bio tu, znam da je skripta krenula od Sosa ali sam bio ubeđen da si ti glavni. Samo dođem jedan dan, a ono diše šupak na svakom postu svakog podforuma svuda...

    Znaš li ti samo koliko sam puta ja od onda rekao da mi fališ na sajtu? Trebalo je još tada da se nađemo negde na pivu i da se upoznamo, skroz smo imali pogrešnu sliku jedan o drugom. JEbiga, bilo drugo vreme, svi se nešto držali u tajnosti ko Vučić novu ženu...

    Idi, Bruse, u gujcu, ti i od spemovanja šupcima napraviš neku nostalgičnu priču :D

  16. znam da je skripta krenula od Sosa ali sam bio ubeđen da si ti glavni

    I jesam bio glavni, za plasiranje skripte naravno i širenje. Čak su mi se i neki ortaci iz ril lajfa priključili, kao ajd da spemujemo ajd da spemujemo. Bilo hit :) Al nista bez mozga Sosa.

    Znaš li ti samo koliko sam puta ja od onda rekao da mi fališ na sajtu?

    Znam da se nismo 'kao' mirisali, al ja to sa sajta ne uzimam za ozbiljno. Realno, skim se upoznam glupo mi da se posle sa njim pljujem po vukajliji, a skonto sam da to dosta mase odavde radi. U pravu si, da smo se napili sigurno bi i ja postao patka a ti jebač :D

  17. Jbt imali smo organizaciju nas 8-9

    I Burzum beše?

  18. Brus, rekao ti da ne jebeš.

  19. Znam da se nismo 'kao' mirisali

    Samo da znaš, moderatorska informacija, Džimi me je mrzeo mnogo više :)

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.