Glasanje za razmod

  1. kako li bi izgledo sajt da su svi članovi i modovi?

    dal bi bilo i jednog autora da nije banovan, i jednog živog postera, definicije, reakcije (stvaralaštva, ukratko)?

    http://i1.sndcdn.com/artworks-000054664051-4zu3xn-original.jpg?435a760

  2. Било би занимљиво.

  3. A da mi vidi babo... babov.

  4. Moderatori kleti, vratite mi svu ljubav što sam vam dao.

  5. Ne tih 10 Nato. Neke bolje lolo

  6. prema dužini škrabanja može se zaključiti da su neke definicije obrisali moderatori dužeg imena, dok su ove ostale obrisali oni čije je ime kraće.

  7. Мени данас обрисаше постер, па јеботе неколико година сам на сајту, ваљда ћу и сам да обришем нешто ако видим да не ваља? Ал зато она говна којима новајлије затрпавају сајт остају необрисана.

    А баш бих волео да видим који је то мод обрисао, чисто да прегледам његове постере и оценим креативност.

  8. А баш бих волео да видим који је то мод обрисао, чисто да прегледам његове постере и оценим креативност

    чисто да прегледам његове постере и оценим креативност

    оценим креативност

    :D
    http://www.zaslike.com/files/7gs225gk4zclgpzhs13.png

    Definicija: Ocena kreativnosti
    Telo: Jebati nekom kevu.
    Primer: Tilmo, što ga biješ papagajkama u potiljak? Matori, opušteno, ocenjujem kreativnost.

  9. Thilmo, moguće je da je prosto bio u minusu, jebemliga, a možda je zaista bio sranje. Ako ti je Kurajber obrisao ili Urrad onda nema razloga za pobunu jer su dobre posterdžije. Ja nisam, moji su posteri mahom govno i ne bih se usudio da brišem nešto što je u plusu, a nije plagijat.

  10. па јеботе неколико година сам на сајту

    А баш бих волео да видим који је то мод обрисао, чисто да прегледам његове постере и оценим креативност.

    лол

  11. Lukse, to mu je samo jedan nalog, Thilmo je na svojih deset naloga dao više minusa nego ja ocena :)

  12. O tome i ja pričam Tilmo, a najjače su reakcije, kad vidim šta je u odabrane tome i ko je odabrao pomislim da sam u neki paralelni univerzum.

  13. Ja nisam, moji su posteri mahom govno i ne bih se usudio da brišem nešto što je u plusu, a nije plagijat.

    Potpisujem.

  14. Ајде де, ја сам обрисао...

  15. Ja sam verovatno obrisao Tilmo, pošto sam danas baš mnogo postera obrisao.

  16. Да ли могу ја да сазнам ко је мени обрисао постер са слоном још давно? Можда се неко сећа од модератора, па да се јави.

  17. Mada praktikujem da ljudi koji su duže na sajtu, ostavim sami da obrišu ako hoće, moguće je da nisam izvalio da je tvoj, pošto se ne sećam da sam tebi baš nešto brisao, ali ipak sam verovatno ja.

  18. Elem:

    Ako ti je Kurajber obrisao ili Urrad onda nema razloga za pobunu jer su dobre posterdžije.

  19. Ako je oglavu jedan obrisan poster napravi ga ponovo.

Rekli o sajtu

Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.

Psiholog · 20. Februar 2011.