Glasanje za razmod

  1. bruse evanđelisto
    piši i ćuti!

  2. sveti Gulentije Prepodobni i velikomučenik Director

  3. i pet novih Jevanđelja samo od vas dvojice - po jedno realno i tri spemerska :)

  4. ajd ne izmišljaj
    gde si našo to realno ;)?

  5. Пошто је ова тема посећена, ајде баците прогнозе, да видимо на извлачењу ко је најбољи.
    http://vukajlija.com/forum/teme/60996-loto-vukajlija-osvoji-sedmicu

  6. zamisli jevanđelje po Gugiju lolo

  7. gde si našo to realno ;)?

    Pa kad svih pet crkveni moderatori proglase apokrifnim, a onda napišu dva po svom :)

  8. jevanđelje po gugiši
    I BI AKVA PARK

  9. obrisite tu corbu oko usta

  10. brus, reko ti opanajk nešto!

  11. olanajk, zajebo sam se

  12. @director,ne razumem planinski jezik,jbg,pogotovo dok su usta puna cmarnih izlucevina
    nisam rekao tvom gospodaru nista,nego tebi i gugiju sam skrenuo paznju da se ne blamirate,jer su vam mnogo musava usta od srkanja anusa
    ae sad idi polizi jos 47 cmareva da ispunis dnevnu kvotu i na spavanje,sutra te ceka jos mnogo cmarova za lizanje

  13. au rode
    al tebi nije dobro

    toliko opsednutost anusom
    da se posavetuješ da nekim stručnim?

  14. jbg,toliko prisustvujem vasim usta-cmar konekcijama kad god udjem na komentare da pocinjem da drkam na to

  15. aj počnemo drugi tematski opus, čmar si apsolviro

    PUŠI KURAC RETARDE

    počni da se dodiruješ i intenzivno misli na to

    TI PUŠIŠ, TVOJA SU USTA PUNA...

  16. koja ironija kad to kaze lik koji je polizao,cekaj da proverim
    17624 anusa samo na vukajliji...
    ne smem ni da pomislim koliko puta je bio ovaj scenario svaki put kad ti je nesto odabrano ili kada si se trudio da ti odaberu

    PUŠI KURAC RETARDE

    TI PUŠIŠ, TVOJA SU USTA PUNA...

  17. 17624 anusa

    opet se vraćaš na dupe? ne vredi, odustajem
    PEDER, NEPOPRAVLJIV

    GEJ STOP!

  18. hahahah
    pa jesam veci peder ja koji drkam na tvoje lizanje cmareva ili ti koji lizes cmareve?

Rekli o sajtu

Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju.

Kurir · 20. Februar 2011.