Glasanje za razmod

  1. Jes Paninaro kad bi svi bili naučnici, ali pošto nismo odgovorno tvrdim da je plagijat, znam jer sam i moje prve definicije bile plagijati. Vide na internet bre pa dođu da skuplajju pluseve i lajkove a kako to sajtu dobro dođe oni ih puštaju da to rade.

  2. skinuce je kaizen iz odabranih kada vidi, tako je uradio skoro kada ja nadjoh jedan slican plagijat. nema potrebe za banovanjem. ljubi bližnjeg svog. :)

  3. Nisam ni ja za banovanje ali banuju kad neko napiše plagijat a ne priloži link. Šta onda treba radit s plagijatorima? Nije fer, ni pošteno a ni ljucki.

  4. Јбг, плагијатори имају линк. Хехех

  5. nisam ni za to da se banuje ako se optuži za plagijat a ne priloži link. u pravu si.

  6. Мене стварно не би чудило да Гуги постане модератор. Кад су већ кренули са Сектом...

  7. Agilni

    I ja sam za da se Gugigaga umoduje, bez zezanja. Skoro smo na mod čet diskutovali kolko je super autor i kolko su mu primeri vanserijski. Da je počeo da piše kad i ja bio bi među prvih 10

    http://www.realredraider.com/vbulletin/images/smilies/dipshit-trololol_o_GIFSoup.com.gif

  8. bata gugi je jedan od najboljih autora današnjice.

  9. БАТА ГУГИ ЈЕ ДАНАШЊИЦА!!1

  10. nemoj da se sprdaš i izvrćeš moje riječi.

  11. danasnjica je kanal

  12. бата кан канал

  13. Kaizene, umoduj me jer imaš 13 modova, zato te ništa neće, kad ti ja kažem
    Kolege autori imaju pravo!

  14. razmodujte gugija
    vučić jebo jagodinke, nema više legitimitet
    a ima i male sise, realno
    (gugi, ne vučić. vučić ima usne DO JAJA)

  15. Крвав је то лебац.

  16. directore, tebe ću prvog banovati za primer svima!!! nemo posle da bude da nisi upozoren

  17. da me bar banuje neka sa ljudskim sisama!

  18. al su mi jajca domaćinska

  19. koja si ti koka nosilja
    lolata

  20. vi da ste rođeni pre 2000 godina Biblija bi imala 800 strana više...

Rekli o sajtu

U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti

Mokoš · 11. Maj 2011.