Prijava

znam da je i pajkoNp imao slične probleme, ok je lik, a isto su mu obrisali gomilu stvari odjednom, jbg dešava se.

Sve zaboravljam da pitam šta je bilo s Pajkom. Eto vidiš, slična ako ne i ista stvar, dobar lik je bio.

ВИДРО САД КАД СИ МОД, ОДАБЕРИ МИ СУЖИВОТ СА ТОБОМ! ДОКЛЕ ВИШЕ ДА СЕ ПРЕТВАРАМО??!

Jebač...
Ups...nije mod.

Za ovih nekolko zadnjih obrisanih postera sam se zajebao, u pitanju su bili neki ljudi s Nevukajlije koji ne kapiraju koncept postera. Ovo ostalo izrečeno nažalost ostaje tako, jer nije ne mene milo što jes kako jes.

I dalje brišete, zrno obraza ne pokazujete. To što ja kao većina ne pišem sistematski definicije nego pokušavam da u njih ubačim element kreativnosti, to izgleda nekima smeta, pa šta ako je u plusu, pa šta ako je po pravilima pisanja definicija, pa šta ako valja, taj neko razmišlja uz to i sledeće: ali on iskazuje svoje mišljenje, ne lupa slijepo pluseve kao većina nego ocjenjuje onako kako misli da treba, hmm, bolje da mu obrišem sve što objavi, ko ga jebe, nek ide neđe drugo sa svojom originalnošću.
A najjače je što sajt puca od nekih pravdoljubivaca. Jesu kurac moj, jedino što vi ljubite je penis. No dobro, usrana vremena zahtijevaju i usrane akcije usranih ljudi.

jebo defku. meni obrisali poster crnca na biciklu a bio je jedan od mojih boljih postera sa crncima i biciklima

Haha, ama nije mi što mi brišu nego što se to na fukarski način radi. Al eto, neka neko printskrinuje moje definicije s groblja i definicije s naslovne pa neka uporedi kvalitet i viđeće da tu nešto nije u redu.

http://i.imgur.com/luV3FSq.jpg

Ja ih vidim 27... a i rekao bih da su neka u istoj boji

EDIT: Kapiram sad foru! Vauuu, kakav primjer konceptualne umjetnosti brate meelee.
Ono kao vidiš duplo kad si pijan pa vidiš 54 piva. Jao, kakav si ti car.
Ali opet to je malo više od 50, jelte.
Možda se preklopi jedan uzdužni red pa izađe 49 ali to je opet malo manje od 50, jelte.

Ja bih razmodovao ciklona zato što je navadio budale na one dugačke postove i komentare od tri metra da te prođe volja za temom dk jedan pročitaš. Ciklone meni si kul lik, ali ovo ti ne treba poprostiti. Nisi ti kriv jbg

jes glup poster, al' pazle ti kenjaš za šamar

EDIT: Kapiram sad foru! Vauuu, kakav primjer konceptualne umjetnosti brate meelee.
Ono kao vidiš duplo kad si pijan pa vidiš 54 piva. Jao, kakav si ti car.
Ali opet to je malo više od 50, jelte.
Možda se preklopi jedan uzdužni red pa izađe 49 ali to je opet malo manje od 50, jelte.

Ovo ti nije trebalo. Glupost.

Al eto, neka neko printskrinuje moje definicije s groblja

Ajde ja ću, dosadno mi, čekam goste. Koju želiš?

pa printuj jednu stranicu njegovih obrisanih i jednu naslovnih

Idi pravi reakcije i ne priključuj se ombretovom sarkastičnom voziću jer si samo dečak zaljubljeni.
Objasniti tebi moje carske fore je skoro uzaludno koliko i moj pokušaj da pri posjeti jednom muzeju u kojem je na kratko bio izložen Karavađov "Narcis" objasnim jednoj likuši koja se pravila pametna da ne može pronaći poentu te slike jer ona pripada baroku i da ju je karavađo naslikao isključivo jer mu je trebao keš kad su ga praktično protjerali iz Rima.
Ukratko, idi glođi sekvoju ili primjeni sam na sebe neki sličan nekreativan odjeb koji ti najbolje leži.

EDIT: I nemoj da pokušavaš da se šupneš latentno Mesji jer je on ex taksista a taksisti su najgori ljudi.

EDIT2:

jes glup poster, al' pazle ti kenjaš za šamar

Ja znam da me ti voliš šta god mi rekao :3

Brate nije mi teško ali mi se steškilo od tvoje pojave. Molim te napusti sajt i zamoli nekog od ovih besposlenih moderatora da obriše sve tvoje komentare i postove jer ako jednog dana bude mogao da se širi miris preko interneta neko će morati biti ubiven

EDIT: Ustvari glup si dosadan si i prezirem te jer sam tako u mogućnosti

nisam sarkastičan, da si mi ovako nešto ispričao uživo, uputio bih ti ONAJ pogled, a ako bi nastavio šamar ti ne bi ginuo, realno

makar se i potukli jako