Nova verzija

  1. Бледо, бре, ово. Ова жута ко пензионерска мокраћа кад касни пензија. Зажути то мало ко снег иза задруге.

  2. Dopadam ovu novu verziju.

  3. Iscijedi Kineza.

  4. http://www.dodaj.rs/f/2A/J6/2uR4Gp6n/najnovije.jpg

    Jesam za to da se što više poturaju najnovije definicije sa svih strana (vratiti spisak najnovijih desno od logoa, 100. put), ali nema potrebe da ovaj spisak desno stoji i kada smo na strani najnovijih definicija :)

    Najbolje je da na odabranim imamo spisak NAJNOVIJE/POPULARNE, jedan ispod drugog, na popularnim NAJNOVIJE/ODABRANE, a na najnovijim ODABRANE/POPULARNE. Kapiram da ti je ovo par minuta posla.

  5. Umodovati letećeg medvedića!!!

  6. Стави нам неки рол бар између ове црне траке и назива форум/дефиниције/постери, и ту нек иду велике мисли вукајлијаша као на дневнику. ТО би реално био пун погодак, мора нешто да шљашти да се креће, не можемо бити овако статични, не иде.

  7. Hahaha ime teme "Radioaktivna"

  8. примећујем да те је коментаторска секта натерала да вратиш популарне. срамота

  9. Mene bole oči ali ne znam da li je to od Vuke ili posla.

    http://www.dodaj.rs/f/3x/SY/1glvAHQT/vuka.jpg

  10. E OVO JE PRAVA STVAR

  11. примећујем да те је коментаторска секта натерала да вратиш популарне. срамота

    Pa da ste pročitali ili napisali jednu defku nakon što su ukinute popularne, onda možda i ne bi.
    Napucaću te na VOS-u čim se pojaviš sa penala punom iako si moj golman!!!1

  12. Boja mi je siva. Žuti linkovi su sada bledunjavo krem.

  13. kako treba da rede one Poruke [0] pored profila i odjave? nikako da mi se taj broj poveca

  14. Napucaću te na VOS-u čim se pojaviš sa penala punom iako si moj golman!!!1

    ризикујеш да изгубиш голмана деџкоња, пази шта радиш

  15. Kaizene madjijo! Do jaja su poslednje izmene!

  16. Fina je ova verzija, sviđa mi se indeks ili arhiva kako je urađena, samo bih izbacio popularne iz opcije.

  17. Ali "sad će da postavljaju" !
    Imala sam jednog takvog programera, i dalje mi za preuzimanje nekog pdf izveštaja stoji dugme "preuzmi pitu".

  18. Ne smetaju popularne jer njih sad ne otvara prve pa ne moraju ni da se čitaju.

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.