Nova verzija

  1. А што не направиш онај микс одабраних и популарних што је помињан? То је шест пута боље.

  2. Ne smetaju popularne jer njih sad ne otvara prve pa ne moraju ni da se čitaju.

    Baš to, sad je dosta zgodnije da klikneš listu koju ti hoćeš.

  3. Лепо је ово, само стара жута боја за линкове да се врати.

    Додаћу још нешто ако приметим, сасам дошо кући.

  4. imam osecaj ko da sam u SIN CITY, sve mi nekako crno belo zbog ovih linkova...i nekako manje devojke dolaze na cet otkako je ovako

  5. Е да, још давно сам предложио.

    Да искочи прозорчић који те пита да ли стварно хоћеш да се одјавиш јер се доста пута сјебем па кликнем на "одјава" уместо на "профил". Као што пише кад хоћеш да обришеш дефиницију.

  6. Да искочи прозорчић који те пита да ли стварно хоћеш да се одјавиш

    Podvlačim ovo. Znači odjavim se i prijavim pet puta dnevno slučajno.

  7. А ене има већ. Кул.

  8. http://i.imgur.com/035uHi2.png

    ЕДИТ: Да пише "Путуј игумане!" кад кликнеш на ок.

  9. И да се стави испод радија на чету ако може листа најновијих дефиниција која ће се аутоматски ажурирати без рифрешовања странице. Повећаће се читање доста, гарантујем. Да не плаче Џони хаха

  10. И да не може да искључи радио. Ако си већ дошао у кафану, не можеш да игноришеш музику. И ако већ снајперишеш, да ти бар у кући знају шта радиш.

  11. Uvedi ono za količinu tačno odabranih iz kategorija za profile kad već uvodiš ove svakojake gluposti. Barem nekako da se zna koliko ko odabranih ima iz kategorija.

  12. Ova verzija sad je po meni nekako bolja!

  13. Uvedi listu ko je sve na četu.

  14. +1 za vraćanje stare žute boje

  15. To kayane super je.

  16. daj listu na cet ko je tu, da mogu da ogovaram radijaciju a da se ne plasim da snajperise

Rekli o sajtu

Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.

Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.