Nova verzija

  1. imam i operu i intenet eksplorer ali sam sada na fajerfoksu i kada kliknem malo zateze pa onda krene pa opet stane i tako

  2. Firefox radi odlično, ja ga koristim.

  3. Дај адресу. Доћи ће неко да погледа кад буде у могућности.

  4. Brže radi nego pre. Realno. Kazane namesti da radio može da se smani u kafani i ne diraj više ništa, taman.

  5. mozda je do monitora imam neki mali u boji hansel pise na njega to mi je sestrin

  6. Онда сигурно користиш неки лошији монитор, нема шта друго да буде. Ја прошлог месеца дао 15 хиљада за нови, али зато сајт ради ко лептир, не жалим ни динара.

    Meni je sporo radio i taj od 15 hiljada, pa sam morao da kupim neki od 20 hiljada i sad radi ko ludo i boja je dobra.

  7. Kaizene koliko para da ti uplatim da mi promenis nik?
    Posalji mi u pvt. Ozbiljan sam.

  8. Ne kontam vaše probleme sa monitorima, majke mi.

  9. Na Operi funkcioniše besprekorno.

  10. imam para samo mi recite koji monitor da kupim

  11. Реци прво одакле си, па ћемо ти препоручити неку продавницу.

  12. imam para samo mi recite koji monitor da kupim

    Ja kupio neki HDMI proizvođač i super radi.

  13. imam para samo mi recite koji monitor da kupim

    Da imas para sad bi jebao 2 kurve u jahti na Ohotskom moru.

  14. trazi ove od po 144 hz monitore, ako ces za igrice

  15. http://i.imgur.com/z2X9d01.png
    Могло би ово да се промени или избаци мајку му.

  16. Nece valjda da ostane sajt pomeren u levo? Ovo ni na sta ne lici, pola stranice prazno, morace drugaciji prelom da se radi.
    http://www.dodaj.rs/f/B/ut/2Iz5SFhE/sirokocr.jpg

  17. Meni normalno dzeri

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.