Nova verzija

  1. profi su promene. sve pohvale

  2. Google je promenjen KAIZENE REAGUJ!1

  3. http://vukajlija.com/recnik/autori/4388
    ne vidi se da sam banovan, a banovan sam i dalje, kad ocu da se ulogujem pise mi da sam banovan

    kad kliknes na autore dole desno se vidi da sam banovan

  4. znam, bag, bice ispravljen.

  5. Uuu, ova je vrhunska.

  6. konačno duradi nešto Kajzen kekekekekke

  7. може и боље

  8. Помоћ: горњи има опцију коју доњи нема.

  9. Na donji ne možeš da turiš milje. Govno.

  10. Vrati stari čet! Šta bre sad sam osuđen da četujem sa bolidima koji imaju negativan skor? Pa to nisu Vukajlijaši! Želim pristup kafani i dobrim pičkama koje me doje svojim mlekom koje curi iz dojki! Ok ovo nema veze, uglavnom, rekao sam šta sam imao.

  11. Ne bi bio problem napraviti skin sa miljeom. Trebao bi mi Gimp i da vidim kako bi spakovao dugmiće...

    Moglo bi da se napravi.

  12. До јаја би било.

  13. Super je sto ste vratili opciju Popularne Reakcije Itd.
    Sve pohvale :D

  14. Svaka casta kaizenu za samo par meseci svojim predanim radom i pozrtvovanje uspeo je da ovaj sajt napravi boljim mestom. Na vukajliji koja je bila prekorumpirana mnogi autori su stekli odabrane na racun naroda i sada je vreme da poloze racune.
    Nego kad ces napraviti da na mobilnom bude normalan sajt?
    I mogo si da ne vracas popularne za defke zbog muljanja a da ostavis na posterima i reakcijama.

  15. Кад ће да се уведе неки календар да стоји поред форума? Кад неко чита дефиниције или гледа постере, само баци поглед са стране и види који дан пада 25. нпр. Кад си на форуму тога нема.

  16. Sve u svemnu, novo je da je sve vraćeno na staro! :P

Rekli o sajtu

Da. Definitivno ima dobrih fora, svaka čast onima koji ih smisliše. Respect Vukajlija.

MyCity Forum · 4. Februar 2009.