Nova verzija

  1. Jes ti to maaaalo potamnio boju fontova?

    Poruke su mi sad sive.

  2. Nisi, izbudalio sam.

    Odoh spavat, šta serem koji kurac....

  3. Ниси. И мени сиво тамо где је певете!

  4. Da bi se istakle neprocitane

  5. човек мора да је у другој временској зони, ко још боји фонтове у ова доба...

  6. I uvek ću prozivati.

    Па тако. Што ниси одма' призн'о, него гунђаш нешто "како си то закључио, Срето", "нисам ја ништа оспоравао" и слично. Мог'о си одма' да кажеш да мислиш на мене, а не да причаш како "неки не читају", "неки су небитни"... Само се питам како си знао да ја не читам, ал' нема везе..

  7. Napravi sa strane na profilima da ima dugme "časti koji dinar autora" i to autori da povežu sa svojim žiro računima ili onim nalozima za pejpal ili kako se zove pa da ne moramo više da gledamo kako se šupkaju jedni drugima nego lijepo to kao ljudi da završe.

    EDIT: e da, sad jedan ozb prijedlog ako može. Da se vidi nekako ko je aktivan na četu. To bilo odlično protiv snajpera.

  8. "неки не читају", "неки су небитни"... Само се питам како си знао да ја не читам, ал' нема везе..

    Nebitan si kao i svi ostali koje ne provode svaki dan bar 2 sata na četu.

  9. Мог'о си одма' да кажеш да мислиш на мене

    Jebešmisve ako si mi pao na um :D

  10. Aj uđi časkom na čet kaizene da vidiš ko su ljudi koji vrijede na sajtu i koji mogu da ti zapale kuću preko neta kad bi htjeli. Živjećeš u strahu i imaćeš ožiljak.

    Shvati ovo kao izazov

  11. Pazle jebo te čet više :D

  12. kajzene ne radi ti pretraga tj radi autocomplete ali kada klikneš na predlog ne učita ti definiciju.
    Piše da je neverovatno i da to nije niko definisao

  13. http://i.imgur.com/kmFJn6F.png
    дај овакву боју и лево Кајзене леба ти

  14. Nash Bridges
    kajzene ne radi ti pretraga tj radi autocomplete ali kada klikneš na predlog ne učita ti definiciju.
    Piše da je neverovatno i da to nije niko definisao

    Pisah i ja o ovome, ali iz redakcije mi nisu odgovorili. Ovo se događa kada naslov definicije sadrži š,č,đ,ć, ž i bilo gde, osim kao početno slovo.

  15. То сам и ја приметио за џ, љ, ж итд

  16. на ћирилици тебрекс

    едит: а теби криво што ниси ти написао љ... :*

  17. То сам и ја приметио за џ

    Jok, nego će da ti plate. Ovde samo modulatori i gazda mlate pare.

  18. Ради бре љ и на ћирилици, ево сад сам пробао. Нема наслова на ћирилици, ома га пребацује у латиницу.

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.