Nova verzija

  1. Aoooo, sad će da ljudi misle kako sam lajker a ja sam 90% glasova dao u periodu prvih 5 mjeseci kad sam se registrovao i činilo mi se da je svaka defka u univerzumu bogougodna.

  2. u kaizene dao si 10 kile minusa.

    NE! NE! nisam zato pravio sajt!

    Boooooring!

    Ne pišu se ovde pismeni zadaci nego kratke i jasne definicije! MINUS

    Aaaaaa, ludim!

  3. Ал' се Пазлија налуп'о минуса, ја не верујем. А сећам се кад је им'о фазон 4000 плусева и само један минус. хехе

  4. a bilo bi fino da ispod statistike za date glasove stoje poeni od postera i reakcija (primljeni)....

  5. Kaizen hejter.

    Čovjek koji ima najmanje osnova da bude hejter obzirom da je napisao definiciju "diler drogbe"... pa ja ne bih imao obraza da dam minus ni na vic o čak norisu.

  6. au jbt koliko svi vi pluseva dajete lolo

  7. "Imam ocijenjene sve defke i još 100 hiljada koje tek treba da se objave" - Zyclon

    циклон

    118695
    Glasovi za
    117700
    Glasovi protiv

    Hehehe

    Mada brate 230k... Računajmo da za defku u prosjeku treba 10 sekundi da se pročita (kratež 5 sekundi a esej i po 5 minuta neki) 230.000 x 10 = 2,3 miliona sekundi.

    1 h = 3600 sekundi

    2,3 miliona sekundi / 3600 sekundi ~ 638 sati

    638h / 24h ~ 26 i po dana

    Ja bih ga častio pepeljaru, majcu i magnet za frižider sa logom vukajlije da držim ovaj sajt.

  8. па сте против тога да се људи некако привуку да читају нове дефке.

    Iz čega si Sreto ti ovo zaključio, života ti?

  9. Zato je pazl tu pet godina, toe 43800 sati a on je eto izdvojio, da kažeš 638.

  10. 43800 sati

    Mora da je sve to vrijeme bio na vukajliji lol. Jesi odbio što mora da spava, jede, sere, piša, drka pa piša? Otpadne na to bar 3/4 od tih 5 dina

  11. Iz čega si Sreto ti ovo zaključio, života ti?

    Па не знам из којег разлога се нађе увек вас пар да оспорава неке предлоге у вези са оцењивањем нових дефиниција и онда наводите неке баналне разлоге типа "ови што се жале, тек они не читају". Бар онда дај ти неко своје мишљење, предлог, било шта... да видимо да је и теби стало да се нешто промени.

  12. Sreto ljubi te tvoj drug prestani da radiš to na ovoj temi bar, jer dođe svaki čas neko da ti kaže ''lepotane napisao si 16 definicija samo''. Daj još neki pametan predlog napišite, ako ne nemoj ništa da pišete.

  13. Podelio sam više ocena od većine moderatora. Neću jebati.

  14. Je li može kako da se napravi da imamo muzičku podlogu i na profilu?
    Bar nas par mnogokul autora.

  15. Je li može kako da se napravi da imamo muzičku podlogu i na profilu?
    Bar nas par mnogokul autora.

    Naravno da moze, uzmes malo sviras kurcu i dobices muzicku podlogu...

  16. Па не знам из којег разлога се нађе увек вас пар да оспорава неке предлоге у вези са оцењивањем нових дефиниција

    Ne znam šta sam JA to osporavao... Čak i na forumu ne postujem puno. Pogotovo ne na operativnim temama.

  17. Boxer

    Sreto ljubi te tvoj drug prestani da radiš to na ovoj temi bar, jer dođe svaki čas neko da ti kaže ''lepotane napisao si 16 definicija samo''. Daj još neki pametan predlog napišite, ako ne nemoj ništa da pišete.

    Па шта фали броју 16? Није битан само број дефиниција, већ и квалитет. Можда је читаност и опала зато што неки форсирају само квантитет, а? Ја се овде нисам ни регистров'о са намером да пишем, већ да коментаром исхејтујем неку глупост на насловној. хехе Онда сам понекад нешто и написао, јер сам тада читао, хвалио и критиковао, па рекох ае да и ја напишем нешто да виде људи да знам како треба да изгледа дефиниција. А и касније за форум добро дошли поени.

  18. Ne znam šta sam JA to osporavao... Čak i na forumu ne postujem puno. Pogotovo ne na operativnim temama.

    Па није ти ни први пут да прозиваш људе, који питају нешто у вези са читаношћу, како ни они сами не читају.

  19. Па није ти ни први пут да прозиваш људе, који питају нешто у вези са читаношћу, како ни они сами не читају.

    I uvek ću prozivati. Jel shvataš kolko je nerealno kritikovati lošu čitanost, a ne čitati? I pljuvati neku imaginarnu ''komentatorsku sektu'' iz čiste pakosti i ljubomore.
    I ono što je nekad bila ''pratnja'' sad je ispalo ''međusobno čitanje''? Da, upravo je to to, ljudi se prate, međusobno čitaju i skoro svi redovno pišu.
    A ima li autora koji NIKOG ne prate? Što ne prate? Kao, čitaju sve novo što se izbaci, pa nema potrebe? Jes, al u kurcu. Ne čitaju i ne ocenjuju NIŠTA.
    I izbace posle godinu dana jednu defku sa ciljem da se i oni malo omrse tih plusića (koji im btw nisu bitni) i onda krene kuknjava i pljuvanje kad ne nakupe 15 ocena.
    I dal je nerealno kuditi kvalitet definicija, a sam ne pisati ništa po godinu dana?
    Reče Đoni jednom jako lepo i sažeto. ''Rešenje za lošu čitanost je čitanje''