Prijava

Kaizene, stvarno si neprofesionalac kad preveliku pažnju poklanjaš budalatinama tipa brojača poruka, pretrazi foruma, a ne osnovnom problemu:
PRETRAGA DEFINICIJA
Zar svaku definiciju koja sadrži slvo Ž, Ć, Č, Š, Đ i ostale suglasnike treba tražiti po guglu, dok je tvoja pretraga ne prepoznaje. To brate reši prvo, neko ovde želi i da definiše.

Tetrapaku ne seri. Prioritet je humanitarna akcija.

Zar se moraš svugde ubaciti jebeno?

Jebala te pretraga. Treba se pomoci coveku. Kazan treba napraviti humanitarni clanak. Coveku treba 200 000 evra i to bi bila lepa reklama za skupljanje para.

Tetrapaku ne seri. Prioritet je humanitarna akcija.

odabiranje defki je ionako odavno humanitarna akcija

Rasni moras malo da iskuliras sa tim da gde god Krajsler nesto postuje, ti mu taj tetrapak spominjes.

Претрага је генерално голо говно. За сваки појам ми избаци 10 стрница, мислим да је више нећу ни користити.

Zbog tetrapaka sam dobio 17 dana bana(ciklon) i ja mislim da mogu da ga zajebavam do kraja zivota. Lololo

a sto ga zoves tetrapak?

планинарно узеде ми реч из тастатуре!

Zbog njegove stare profilne. A nisam ga zajebavao dugo. Al od kad mi je opsovao majku na cetu redovno ga zatrpavam.

Dobio si sam zbog sebe kurtončino glupa. Registrovan si pre par meseci, a kao si u sve upućen.

Dobro, ja ti rekoh nemoj, jer nekako ako vidim Krajslerov posz, odmah vidim i tebe i taj tetrapak. Ne mozes da smaras coveka gde god da postuje.

ne sjecam se te profilne. ali rasni sve pamti. nemojte se zajebavati sa njim.

Ne svadjajte se i iskulirajte. Rasni oladi malo sa tim, a ovo nije sada tema za to. Ne spemujte.

Opsovao majku na četu. Ovo je ful fulova. Ljudi poverujte mu, šta da vam kažem.

Krajsleru ja sam na sajtu duze od tebe. Ja sam konju joke oke, posisam ti se kurčine.

Држати тетрапак на профилној, какав трансфер...

Sejo, aj držimo Rubnštajn, bićemo face, opijanje, fazoni, ovo ono, vauuu ludilo. Povraća mi se odavno od te kurčevite mase koja se utorkom napije da bi se u subotu treznila, držaću ako treba i maslinovo ulje, tvoj problem?