Prijava

Smanji vreme čekanja između pravljenja reakcija
A ako ne, barem kazi razlog. Pozdrav tebi i tvojima.

Android aplikacija svakako bi doprinela vecoj popularnosti, ali nece kazan da se otvori.

Pa postoji neka android aplikacija, ali čeljava skroz doduše.

to nije zvanicna, to je neki levi napravio

Шта ће вам апликација кад је мобилна верзија сајта у том фазону? Не серте више.

Ne treba meni, ja ni ne instaliram nista sto ne koristim svakodnevno, osim ako je nesto korisno - ali Android aplikacije su TREND. Posto kazan duze vreme svoj sajt shvata kao poslovni poduhvat, onda treba da razvija posao. Moze se trend i ignorisati, ali to sigurno nece unaprediti biznis.
Na stranu to sto se i preko aplikacije moze zaraditi putem reklama.

ЈеахБатцх, зашто си тако некултуран, зашто стално вређаш, немаш манире уопште. Лош ти је однос са људима, већ годинама, чланство те не воли..и тако.

едит: Еј, сад се сетих, па ти хоћеш да будеш мод. Шалио сам се оно горе, не знам шта ми би.

ima aplikacija
kucajte kajlijavu

Thilmo, on samo emotivno reaguje zato sto voli ovaj sajt i sve nas na njemu.

Vukajlija na mobilnom telefonu je veoma funkcionalna, za nas sa boljim telefonima, ne znam kako je ovoj sirotinji ali ja sam zadovoljan.

Бугарине, потруди се више.

Pisaj po sirotinji sa telefonima sa ekranom manjim od 4 inca.

Казане, среди пвт за мобилну верзију, не може да се започне, а 'оћу да те смарам да ми промениш ник!!1

И оправи претрагу исто, ово сад не ради како треба.

И дугмиће "прати" и "престани да пратиш" да туриш исто!

Nema pošalji privatnu poruku kod pregleda profila.

Стави да се види катанац кад је закључана тема и опцију за измену профила и аватара не било ти заповеђено.

Свиђа ми се што сад има пун курац тема кад се уђе у форум а не 20 ко пре.

kace fixna verzija??

Не види се са фона зашто је неко банован.

Јеби ли могло да не искаче овај мени кад се кликне на наслов горе него да изађу све дефиниције са тим насловом као што је на десктоп верзији?
http://i.imgur.com/Y1hpnet.png