Prijava

Izvini brate, nemoj si grub odma. Izvini još jednom... Izvini, uplaši me...

ZA

predlažem radio Pojzen na 103,4 GHz FM stereo

Немој да се плашиш, велики си дечко. Иначе, блејим и у чекаоници само сам тео да ти покажем да ти је логика глупа.

protov, glupo je. bar bi trebalo da mu je default stanje iskljucen, a ne ukljucen.

Sobzirom da na taj čet dolaze uglavnom crnogorci a crnogorci su okoreli vernici predlažem sledeći radijo

Dajte zbilja TDI u čekaonicu da mogu da uđem da ih zovem ponekad i zajebavam

protov, glupo je. bar bi trebalo da mu je default stanje iskljucen, a ne ukljucen.

Само да напоменем да су гласови људи који не запињу у чекаоницу, типа келт и тако даље, тотално небитни, не пике се :)

Али за дифолтно стање да је угашен се слажем

Ukinuti radio u kafani. Samo da bude na balkonu, i to bečki klasici: Hajdn, Mocart i Betoven.

Valdemare što ne bi sad skoknuo do balkona, možda i ima radio. :)

Ukinuti radio u kafani. Samo da bude na balkonu, i to bečki klasici: Hajdn, Mocart i Betoven.

Moglo bi od Čajkovskog "Slavenski marš" da piči u čekaonici. Meni nekako zvuči romantičarski a revolucionarno... mada to dvoje nekako i ide zajedno.

Inače, balkona više nema ako nijeste znali.

http://www.youtube.com/watch?v=AxlytWahi7M

EDIT: "In June 1876, following incidents in which Turkish soldiers killed a large number of Christian Slavs who rebelled against Ottoman Empire and supported by countries like Austria and Russia, Serbia declared war on Turkey. Many Russians sympathized with those they considered to be their fellow Slavs and sent volunteer soldiers and aid to assist the Kingdom of Serbia. In the ensuing struggle the Serbian army was quickly defeated by the Turks.
Nikolai Rubinstein, a close friend of Tchaikovsky, asked him to compose a piece for a concert benefiting the wounded Russian volunteers. In a burst of patriotism, Tchaikovsky composed and orchestrated what was first known as the "Serbo-Russian March" (later to be known as "Marche slave") in only five days. The piece was premiered in Moscow on November 17, 1876 to a warm reception." (wikipedia.org; Marche Slave)

Ovo stoji u opisu klipa. Nijesam znao do sad da ovo remekdjelo ima veze sa događajima na balkanu.

Ukinuti radio u kafani. Samo da bude na balkonu, i to bečki klasici: Hajdn, Mocart i Betoven.

ti se javljaj kada bude rasprava o pleh muzici, limare.

Avaj, ukinut je balkon... Ne mogu da verujem...

Vlade limar ahahahahaha

Vlade limar ahahahahaha

Kad će da počnete da banujete za ovo smorilo međeda

ti se javljaj kada bude rasprava o pleh muzici, limare.

A kod vas prave klavire, čembale i flaute od pleha? Nije ni čudo što morate da zapušite jedno uvo i stanete u osnovni sumo položaj kad pjevate :)

Valdemare, koji si Koštunica lololo

A kod vas prave klavire, čembale i flaute od pleha? Nije ni čudo što morate da zapušite jedno uvo i stanete u osnovni sumo položaj kad pjevate :)

gusle, brate, gusle :)

Može radio tamo. Dođem i ja nekad da obiđem braću nacionalne manjine i kad mi fale plusevi na dnevnom nivou. TDI kapiram da im je ok. Eto

ne, u kafani je muz'ka bre