Prijava

odes kod nekoga ko ima temperaturu i zarazis se

Oooo, budealeeee, pa na kontrolnom nešto i smuvaš..šta ćeš posle kad budeš morao da odgovaraš?

39 sa 2, toliko vrela sam jaaa!!!

Ja sam prepisivo jednom u životu i tad me uvatiše numem da varam jbg

Zato sad na faksu i ne pokušavam haha

Idi doniraj krv, 2 dana opravdanje plus donorska knjižica i puna kesa slatkiša :)

Jesi davao kad krv?
2 dana opravdanje, taj dan kad si davao, i sutradan (AKO JE PUNOLETAN), donorska knjižica kakva crna donorska knjižica? Dobiješ kartončić na kome piše koja si krvna grupa, ime i prezime, i kad si davao krv (možeš najviše 1 u tri meseca).
Koja puna kesa slatkiša, dobiješ sendvič i perece, tako te fore. A maloletan je, ne može ni iz prsta da vadi bez uputa.

Rasni,
Kolika ti je temperatura po poslednjem merenju?

Jesi davao kad krv?
2 dana opravdanje, taj dan kad si davao, i sutradan (AKO JE PUNOLETAN), donorska knjižica kakva crna donorska knjižica? Dobiješ kartončić na kome piše koja si krvna grupa, ime i prezime, i kad si davao krv (možeš najviše 1 u tri meseca).
Koja puna kesa slatkiša, dobiješ sendvič i perece, tako te fore. A maloletan je, ne može ni iz prsta da vadi bez uputa.

Dao krv prije mjesec dana
Dobiješ knjižicu za besplatan parking u određenim zonama grada, svi pregledi u bolnici besplatni i tako neka sranja, nisam isčitao do kraja.
Dobiješ punu kesu slatkiša

a ne znam kako je to kod vas
A reče da je srednja pa sam pretpostavio da je punoljetan

Dao krv prije mjesec dana
Dobiješ knjižicu za besplatan parking u određenim zonama grada, svi pregledi u bolnici besplatni i tako neka sranja, nisam isčitao do kraja.
Dobiješ punu kesu slatkiša

a ne znam kako je to kod vas
A reče da je srednja pa sam pretpostavio da je punoljetan

Samo te lože likovi

Samo kažem da mu je to najbolje rješenje

EDIT: A može i da pobjegne sa časa, ne znam što se zavitlava bezveze

Odakle si? 100% nije tako, barem u Valjevu. Trik perece i vitanova, i 2 dana slobodna je sve što se dobije kod nas. I kartončić na kome piše šta sam već napisao. Kakav parking, kakvi bakrači.

EDIT: A može i da pobjegne sa časa, ne znam što se zavitlava bezveze

To je rasni. Ume da postavi 10231532053 različita posta na kome jebe grobare, ali ne može da nauči past simple tense. Ili da smisli neki način da eskivira test.

Iz Bijeljine, a i kod nas su sad neki novi sistem uveli u Rep. Srpskoj novo neko zdravstvo jebeš im mater, pa kad izvadim krv daju ti 2 soka, milku čokoladu, 2 milka keksa i tak, tuk kako se već zove onaj ke's. Nije loše dat' krv

A može i bombu da dojavi

Ma jebi se, šta me tripuješ. Ja još razmišljam jesam izlapeo, ili šta. Manje nego kod nas sigurno ne mogu da dele, samo više.

Ovaj nesrećnik se izgleda predoziro krompirom čim se ne javlja

Rasni,
Koliko si vruć u stepenima celzijusovim?

operi kosu i onda onako mokar sedi na motor i dva kruga da se osušiš, trebalo bi da deluje

Umro covek. Ajmo lock, nije bio neki covek, ali ajde da se pokojniku ne skrnavi tema.