TEMATSKO TAKMIČENJE #1

  1. smor je što neki kvaliteti imaju slab skor dakle ispadaju, a negde recimo komentatori napravili žurku i proterali u popularno. Predlog za glasanje: svako napiše 3 omiljene i pošalje moderatoru pvt- dakle tajno glasanje, jel da da je strava?
    Edit: onako jedan sportski i fer gest.

    Kakvo bre glasanje? Mene je sramota da čitam ove defke a ne da glasam za njih (ne trolujem nego sam mrtav ozbiljan). Nadam se da su se neki sprdali pa da će poslije da objave nešto bolje jer ako nijesu onda im je kreativnost na nivou Rasnog kojeg napušavaju za generične objave svakih 10 minuta.
    Vidim, neki su se trudili da napišu pomalo navarene defke ali su fejlovali iz najjače. A silovanje takvih defki je najgore sranje ubjedljivo.
    Ne bih da ispadne da namjerno hejtujem defke ali su stvarno krš. Bar ove za treće i četvrte strane i 2-3 od četiri sa prve strane koje sam viđeo.
    Kasnije ću pregledati i ove ostale ali sumnjam da može mnogo bolje, jebi ga.
    Moj jedini cilj "prijavljivanja" je bio da definišem gotivan izraz i to je to, misija ispunjena.

  2. твоја дефка је срање

  3. твоја дефка је срање

    E sad pročitaj ponovo ovo i reči mi đe sam napisao da mislim da je moja defka dobra? (mada realno nije loša)

    Kakvo bre glasanje? Mene je sramota da čitam ove defke a ne da glasam za njih (ne trolujem nego sam mrtav ozbiljan). Nadam se da su se neki sprdali pa da će poslije da objave nešto bolje jer ako nijesu onda im je kreativnost na nivou Rasnog kojeg napušavaju za generične objave svakih 10 minuta.
    Vidim, neki su se trudili da napišu pomalo navarene defke ali su fejlovali iz najjače. A silovanje takvih defki je najgore sranje ubjedljivo.
    Ne bih da ispadne da namjerno hejtujem defke ali su stvarno krš. Bar ove za treće i četvrte strane i 2-3 od četiri sa prve strane koje sam viđeo.
    Kasnije ću pregledati i ove ostale ali sumnjam da može mnogo bolje, jebi ga.
    Moj jedini cilj "prijavljivanja" je bio da definišem gotivan izraz i to je to, misija ispunjena.

  4. Mnogo šaljivdžija ima na ovom sajtu. Ali taman jedan ode posle 3 godine smaranja, tu je nova nada da smara iznova i iznova. Šaljivdžije, hehe

  5. Čaponjak dobila si plus. Javi se kasnije oko preuzimanja.

  6. Samo ocu da kazem da je djonijeva defka najbolja, dajete mu da pobjedi!

  7. Gledam baš temu od pre dve godine (pomenute u prvom postu), defke slične po kvalitetu, ali tada nije bilo nikoga da smara kako se loše piše. Nego zezanje, zabava, šizenje, na kraju glasanje da bi se one najbolje dodatno istakle.

  8. Agilni, sve to stoji. Ali brate koja je poenta takmičenja ako znaš za koga glasaš?
    Super defku sam napisao sa više ocena u plusu i kad sam se setio da je okačim na ovoj temi, u roku od sekunde i po dobio sam više minusa nego što sam udahnuo vazduha u toj kurčevoj sekundi. Jebene jajare i glupi autori sa 35 definicija, od kojih su 19 u odabranim dođu da ti sole pamet, a i glupi šiljokurani sa 4 definicije i kilo postova od kojih su najviše navijačke tematike i kurčenje preko tastature, krljaju minuse jer znaju ko je napisao, a dobro se zna da sam ovde omražen jer sam pre godinu dana bio kulturan kao novajlija. Jadno.
    Sve dok se zna za koga se glasa u prednosti će biti jajare.

  9. Ај бре не сери.

  10. Je l' možeš dati link od te teme?
    Svako takmičenje koje sam pratio (pa i ono fristajl iz offa) su imala uglavnom solidan kvalitet

  11. @ (....KrajsleR...)

    Evo ja nijesam dao minus na tu defku pa sam ti sad dao na dvije druge. Nadam se da je sad sve okej

  12. Agilni, sve to stoji. Ali brate koja je poenta takmičenja ako znaš za koga glasaš?

    Знају они који су оптерећени да побиједи онај са којим се највише да кажем друже на сајту.

    Super defku sam napisao sa više ocena u plusu i kad sam se setio da okačim, u roku od sekunde i po dobio sam više minusa nego što sam udahnuo vazduha u toj kurčevoj sekundi. Jebene jajare i glupi autori sa 35 definicija, od kojih su 19 u odabranim dođu da ti sole pamet, a i glupi šiljokurani sa 4 definicije i kilo postova od kojih su najviše navijačke tematike i kurčenje preko tastature, krljaju minuse jer znaju ko je napisao, a dobro se zna da sam ovde omražen jer sam pre godinu dana bio kulturan kao novajlija. Jadno.

    Кога боли курац?

    Што би се ико оптеретио око минуса и некога ко им даје негативне коментаре?

    Не гађам никога овим јер не знам ни ко хејтује ни ко ти лупа минусе, а имам ево могућност да погледам, али нећу, небитно је.

    Што би икога болио курац ради минуса?
    Што би се оптеретио ради коментара ико?

    Зар није лакше зајебават' се по коментарима, па чак и на срање дефку?

  13. Jeste, ali ako je takmičenje daj da se sprdamo i na takmičenju, ocenjujemo, zezamo se. A ne da ja okačim ovde i zbog toga što se vidi ko je napisao dopijem hrpu minusa i automatski izvisim.
    Ti se Smarko praviš da me ne razumeš ili stvarno razumeš ali se praviš?

  14. kako volim ova takmičenja a uvek se neko trudi da ih ukalja (dobra ova reč ukalja).
    Nešto kao kad krene dobra partija fudbala i onda par likova uzmu loptu u ruke i krenu da igraju ragbi , izvode kerefeke i nastane neka sveopšta sprdnja bla bla bla... Nije žvaka za seljaka niti takmičenje za ... pa nešto što bi se dobro rimovalo stao mi mozak....

  15. Je l' možeš dati link od te teme?

    Imaš u prvom postu link za sve tadašnje definicije, a ovo je tema sa linkovima i glasanje.

  16. Jeste, ali ako je takmičenje daj da se sprdamo i na takmičenju, ocenjujemo, zezamo se. A ne da ja okačim ovde i zbog toga što se vidi ko je napisao dopijem hrpu minusa i automatski izvisim.
    Ti se Smarko praviš da me ne razumeš ili stvarno razumeš ali se praviš?

    Не, разумијем ја тебе одлично, али не разумијем нервозу око тога.

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.