Prijava

Takmičenje je samo po sebi nadmetanje između više definicija, pa koja je najbolja neka pobedi.
Mogu da napišem i definiciju tipa Kafkinih majstorija ili bilo kog dobrog autora, ali se danas to ne ocenjuje. Ne ocenjuje se kvalitet već ime. To će uvek biti. Ne znam kako je bilo ranije, skoro sam se relativno registrovao, ali tako je danas. Nervozan? Pa nervozan nisam u smislu što sam ispao ili šta već, već u smislu što se na taj način ocenjuje.
Ovde reći svoje mišljenje je kao da sam svima opsovao mater.

Ocenjivanje autora (a ne same definicije) jeste pomalo gej i to se verovatno radi...
Kada se bude organizovalo sledeće takmičenje, možda bi bilo dobro da se glasa na način da klikneš linkovan izraz iz prvog posta i zađeš da ocenjuješ redom, a da tema ostane otvorena onako samo da se ažurira i da se zna da je u toku takmičenje.

Гледај чо'ека....
Само оћу да ти кажем да што се прије опуштиш и што ти прије буде пуца курац да се нервираш око тога, биће ти боље :)

Imaš u prvom postu link za sve tadašnje definicije, a ovo je tema sa linkovima i glasanje.

Pregledah ih 15ak komada i dadoh preko pola pluseva iako ne volim one fore tipa "kasperov duh iz repke xexe" i sl. iako su neke bile simpatične
Nije ovo današnje ni blizu onome po mom mišljenju.

Da li to govori o nama nešto, jer pre dve-tri godine nije bio problem videti autora? Isto tako, u odnosu na tada, obrnulo se i to koji tip definicija ima bolji skor, a koji lošiji.

Oće se glasati kao i na prethodnim takmičenjima?

Ovde prestajem da pišem bilo šta vezano za tu nepravdu, kako već.
Ima dobrih definicija, ne mogu reći. Ko goda da napiše, neka očekuje plus ako je lepo osmišljena jer nikog lično ne poznajem, nemam koga ni da mrzim.

Nije ovo današnje ni blizu onome po mom mišljenju.

Današnjih si ocenio 30% od objavljenih. Otprilike. Osim ako si neke samo pročitao bez ocene.

A zašto se mora odabrati pobednik takmičenja uopšte? Zašto najbolje defke uopšte moraju završiti na naslovnoj?
Daj sprdamo se malo i to je to.

А ја се данас већ чудио што још нема свађе...него, јесам победио?

Nek se odaberu, nema to veze, biće boljeg sadržaja ako ništa drugo.

Nisi pesto, niti ćeš. :)

Današnjih si ocenio 30% od objavljenih. Otprilike. Osim ako si neke samo pročitao bez ocene.

Mislim da sam ocijenio i više ali sam iščitao sigurno bar 60-70% kad kliknem na link sportski gest. Na neke od ovih što sam ocijenio sam i dao plus iako bih radije dao minus da ne ispadne poslije da sam sistematski hejtovao.

Evo sad ću preći na ovaj "zdravi" kompjuter za koji minut pa ću ocijeniti sve što su ostale skrol realno.

Dokle ovo traje? Kad pobedim, gotovo! Jel važi?

ajd da glasamo pa da se razilazimo...

него, јесам победио?

Zavisi šta se bude gledalo na kraju. Razlika, ili količnik. Pretpostavljam količnik, jer popularne nabiflaju razliku.

Оћу ја да победим :(

Čekajte još dok mi ne uđe u popularne! Pesto, neš pobedit! :)

Pretpostavljam količnik

A šta ako neka defka ima skor 5:0, kako da deliš sa nulom aha.