Panini album za sličice - FIFA World Cup, Brazil 2014

  1. Nemoj to, već su restartovali one likove, ladno mogu opet

  2. јебига

    нема везе

  3. Jebiga, prepisao sa pravih sličica + multisage + kviz + 3 kesice dnevno + za popunjene repke i dođoh nekako do 30. :)

    Pa nije to pojenta, to svi dobijamo ,nego sto si zabo kod onaj kad imas 30 u steku a neki nemaju ni da popune do 5 kesica dnevno :)

    A bace, valjda menjas vremensku zonu tako da ti svaki put bude 22:00 u Brazilu. Sad da ga jebem da li se ide u napred ili nazad, nisam siguran :D

  4. Jel mi moze neko reci kako su ovi kraljevi uspeli da skupe album za 12 dana?

    5 KESICA DNEVNO
    5 SLICICA U KESICI
    25 SLICICA DNEVNO

    427/25 = 17, nesto , dakle minimalac je 18 dana?

  5. Menjali zone opet XD
    Saamo što su drugi likovi sad, opet će restart neki da padne

  6. Ima li ko Peraitu iz Meksika?
    Samo mi on fali da popunim

  7. Duplikati ako treba nekome
    Fabian Schär Švajcarska
    Jalal Hosseini Iran(ode)

  8. ima li iko nekog brazilca '

  9. Ljudovi, šta je multisage? Vidim tu da neki pominju a nemam pojma šta je to.

  10. Ljudovi, šta je multisage? Vidim tu da neki pominju a nemam pojma šta je to.

    Kodovi koje mogu iskoristiti više osoba ali određena osoba samo jednom :)

  11. Jel ima neko na zajam te kodove? :)

    edit: Jel to ovo?

    FIFA-PANINI-PACK
    FREE-PACK-2014
    WORLDS-CUP
    COCA-COLA
    OPEN-HAPPINESS
    COKE-REWARDS
    IGOT-IGOT-NEED
    FREE-FIFA-STICKERS

  12. to e to i nema vise

  13. momcovi, ima li iko jebenog brazilca, bilo kojeg samo mi on fali za fan stickere

  14. Ok, fala na odgovoru.

  15. Neam Seka rado bih ti pomogo

  16. momcovi, ima li iko jebenog brazilca, bilo kojeg samo mi on fali za fan stickere

    I meni isto do juče trebao Brazilac za fan stiker, nisam mogo da nađem 2,3 dana pa sam našo Hulka jedva iako ga već imam, njih nikako ne mogu da nađem za menjažu, najmanje ih imam. Elem:
    http://i.imgur.com/uTwvgTG.png

  17. На који фазон имаш више сличица од 13дана*25сличица?

  18. i mene interesuje kako je uopšte moguće, ja imam 375 sličica a nije mi jasno lololo

Rekli o sajtu

Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu).

Skodin blog · 04. Septembar 2010.